Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy

Sprzątanie po imprezie to dla Ciebie istny koszmar? Zatrudnij profesjonalistów od CleanWhale

Sprzątanie po imprezie — zajmij się dobrą zabawą zamiast przykrym obowiązkiem

Zorganizowanie imprezy we własnym domu to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Domówka z przyjaciółmi, rodzinne zjazdy lub spotkania we własnym ogródku bez wątpienia przyczyniają się do umocnienia i pogłębienia wzajemnych relacji. Same przygotowania do imprezy pochłaniają znaczną ilość naszego czasu i energii, nie wspominając o późniejszym procesie porządkowania po hucznej imprezie.

Sprzątanie po imprezie to wyzwanie trudne do zrealizowania dla osób nieznających praktycznych porad i trików. Znając sprawdzone metody na szybkie pozbycie się bałaganu, sam proces sprzątania przebiegnie w sprawny i szybki sposób. Dzięki temu możesz ze spokojną głową zająć się przygotowaniami do imprezy, a następnie świetnie bawić się w towarzystwie bliskich osób, bez martwienia się o bałagan, który z pewnością pojawi się podczas spotkania, jak i po wizycie wszystkich gości.

Sprzątanie po imprezie, czyli zacznij porządkowanie jeszcze przed przybyciem gości

Jednym z klasycznych błędów przez nas popełnianych jest nastawienie się na wielkie porządki tuż po zakończeniu imprezy. Jak wiadomo, po hucznym spotkaniu z przyjaciółmi często brak energii i motywacji na sprzątanie po imprezie. Dlatego świetną metodą będzie rozpoczęcie prac porządkowych, zanim goście zdążą przyjechać. Zaplanuj poszczególne czynności i podziel je na sekcje. Przewietrz dokładnie swoje mieszkanie — powiew świeżego powietrza z pewnością doda Ci motywacji do pracy i odświeży wnętrza. Pozbądź się kurzu z mebli, przecierając powierzchnie ściereczką z mikrofibry nasączonej roztworem wody i octu. Umyj wszystkie elementy armatury łazienkowej, sanitariaty kuchenne i płytki ścienne. Następnie dokładnie odkurz wszystkie podłogi, a na samym końcu przetrzyj posadzkę na mokro. Tak przygotowany na przyjazd gości dom nie tylko wywrze pozytywne wrażenie w oczach rodziny i przyjaciół, ale również zaoszczędzi cenny czas podczas porządków po spotkaniu.

Sprzątanie po imprezie — zadbaj o swój dom krok po kroku

Sprzątanie po imprezie możesz zacząć dokładnie tak samo, jak porządkowanie przed imprezą. Otwórz wszystkie okna i przewietrz dokładnie pomieszczenia. Świeże powietrze nie tylko dotleni Twój organizm, ale również pozbędzie się nieprzyjemnych zapachów i odoru z papierosów. Następnym krokiem jest posegregowanie śmieci i wyniesienie ich z domu. Uporządkuj wszystkie przedmioty, które zostały przestawione podczas imprezy. Pozbądź się mokrych śladów po szklankach i napojach, przecierając powierzchnie wilgotną ściereczką.

Na samym końcu odkurz dokładnie miejsce spotkania i umyj podłogę. Jeśli ograniczona ilość czasu lub brak energii skutecznie uniemożliwia Ci zaplanowane porządki, sięgnij po pewny sposób — wykup usługę sprzątanie po imprezie od CleanWhale i pozbądź się bałaganu w sprawny i szybki sposób. Nasza ekipa z przyjemnością zdejmie z Ciebie przykry obowiązek i pozwoli Ci skupić się na odpoczynku i relaksie po dobrej, ale wyczerpującej zabawie.

Zamów sprzątanie po imprezie
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Latest blog posts