Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 566
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Sprzątanie mieszkań Warszawa opinie oraz recenzje najlepszych firm

Google
Średnia ocena w Google
4.6

Opinie naszych klientów

Monika
Star Star Star Star Star
Dwie, młodziutkie, zadbane dziewczyny - sumienne, dobrze wykonujące swoją pracę. Jestem bardzo zadowolona z pomocy przy myciu okien, podłóg i łazienek po remoncie w dużym domu. Z chęcią skorzystam z pomocy powtórnie. Gorąco polecam innym :-)
Przemek
Star Star Star Star Star
Niesamowicie mila Pani bardzo sprawnie ogarnela cale mieszkanie. Wszystko bardzo profesjonalnie i na poziomie. Jestem niesamowicie wdzieczny i bardzo dziekuje za pomoc;)
Irina
Star Star Star Star Star
Wielkie dzięki dla firmy Clean Kit za doskonałą obsługę. Wracasz do domu - i po prostu niesamowite piękno i czystość.
Anna
Star Star Star Star Star
Wszystko w porządku. Mam kilka drobnych uwag, ale kwestia dogadania i uzgodnienia oczekiwań, więc ogólnie sprzątanie oceniam pozytywnie.
Anna
Star Star Star Star Star
jestem zadowolona ze sprzatania. punktualność, szybkość pracy, ładny zapach detergentów. wykonawca uprzejmy. dziękuję.
Maja
Star Star Star Star Star
Sprzątaczka przyszła punktualnie, bardzo dobrze wyczyściła toaletę, kuchnię i wszystkie pokoje. Bardzo zadbana dziewczyna. Polecam tę firmę!
Dzmitry
Star Star Star Star Star
Mieszkanie wyspratane ekspresowo. Bardzo szybko i dokladnie. Polecam te firme z czystym sumieniem! Na pewno jeszcze skorzystam
Agnieszka
Star Star Star Star Star
Bardzo efektywny proces. Zamowilam usługę wieczorem na kolejny dzień. Mieszkanie pieknie posprzątane. Polecam serdecznie.
Zostaw opinię w Google
Bez robotów i automatycznych odpowiedzi - zadaj pytanie i otrzymaj szybką odpowiedź od człowieka

CleanWhale — opinie o naszym serwisie są zawsze pozytywne

Nawiązywanie współpracy z profesjonalnymi firmami sprzątającymi stale rośnie na popularności. To sprytne posunięcie umożliwi szybkie i sprawne uporanie się z bałaganem w domach, mieszkaniach, a także biurowych miejscach pracy. Zespół fachowców od CleanWhale jest zawsze gotowy do pracy i podejmie się każdego zlecenia, niezależnie od metrażu lokalu, czy też stopnia i wielkości bałaganu. CleanWhale ma za zadanie ułatwić Ci życie w kwestii sprzątania i zaoszczędzić Twój cenny czas, który możesz przeznaczyć na przyjemniejsze czynności niż sprzątanie własnych czterech kątów. Nasz wykwalifikowany personel dokładnie i starannie uporządkuje Twoją prywatną przestrzeń, pozostawiając ją w idealnej czystości. Zapoznaj się z rozbudowaną ofertą naszych usług sprzątających już dziś i wybierz opcję idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Pełen profesjonalizm i staranność — firma CleanWhale — opinie

Nasz wykwalifikowany serwis sprzątający dokłada wszelkich starań, aby każdy klient był zawsze zadowolony z jakości naszych usług. Dla CleanWhale opinie mają ogromne znaczenie. Każda usługa wykonywana jest z należytą starannością i precyzją, aby zapewnić doskonałą czystość i uporządkowanie wnętrza we wszystkich przestrzeniach. Oczekiwania i potrzeby naszych klientów są dla nas najważniejsze, dlatego jesteśmy otwarci na wszelką modyfikację oferowanych usług lub specjalne życzenia klientów. Poza tym wszystkie nasze usługi posiadają atrakcyjne i konkurencyjne na rynku ceny, przez co każdy ma możliwość skorzystania z profesjonalnego czyszczenia swojego domu. Możesz w każdej chwili dołączyć do grona zadowolonych klientów i powierzyć nam porządkowanie swojego mieszkania. Personel CleanWhale stanowi gwarancję na precyzyjnie i dokładnie wyczyszczone mieszkanie.

CleanWhale — opinie o naszych usługach sprzątających

Do naszego zespołu dołączają wyłącznie osoby z pełnym zaangażowaniem i zacięciem do pracy, którzy starannie podchodzą do każdego zlecenia. Obowiązkowe szkolenia i treningi przekładają się na najwyższą jakość świadczonych usług. Dla całego zespołu CleanWhale opinie i oceny od klientów są bardzo ważne, a dotychczasowe realizacje wygenerowały wyłącznie pozytywne komentarze o naszym serwisie. Jest to najlepszy dowód i gwarancja na to, że warto z nami współpracować i skorzystać z naszych usług. Nasz personel działa na certyfikowanym i profesjonalnym sprzęcie do czyszczenia, co znacznie wpływa i poprawia jakość naszej pracy. Dzięki wykorzystaniu bezpiecznych, a jednocześnie skutecznych detergentów myjących każda plama i zabrudzenie jest trwale usunięte. Złożenie zamówienia na naszej stronie internetowej zajmie Ci mniej niż kilka minut. Wybierz usługę idealnie pasującą do Twoich potrzeb i oczekuj naszego zespołu. Podaruj sobie cenny czas i wygodny komfort w idealnie czystej przestrzeni.