Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga Brno
Słowacja
Bratysława
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy
Słowacja
Pranie VIP (podłoga + sufit + plastyk + bagażnik + krzesła + mycie zewnętrzne)

Pranie VIP (podłoga + sufit + plastyk + bagażnik + krzesła + mycie zewnętrzne)

U nas za tę usługę zapłacisz
od 520.00 zł

Dlaczego pranie samochodu jest ważne w utrzymaniu pojazdu

Zadbany i czysty samochód to podstawa komfortowej jazdy, dlatego regularne pranie samochodu jest szczególnie ważną czynnością w utrzymaniu pojazdu. W dzisiejszych czasu spędzamy w autach dużą ilość naszego czasu i wykonujemy w nim różne aktywności albo przewozimy zwierzęta, nasze rzeczy, zakupy. To wszystko składa się na to, by co jakiś czas wykonywać dokładne pranie samochodu. Tapicerki w samochodzie są narażone na zabrudzenia, zwłaszcza okruszki po jedzeniu, plamy z napojów, sierść i włosy, kurz z zewnątrz. Pranie tapicerki samochodu jest również konieczne, aby zachować przyjemny i odświeżony zapach we wnętrzu pojazdu. Zaległy brud może się przyczynić do powstawania niemożliwych do usunięcia zanieczyszczeń i plam, a także rozwoju bakterii, co wymusi konieczność wymiany tapicerki na nową. Jeżeli chcesz przedłużyć jej żywotność, postaw na systematyczną pielęgnację wnętrza Twojego samochodu. Firma sprzątająca CleanWhale oferuje szeroki zakres usług, w tym prania i sprzątania pojazdów.

Pranie samochodu a rodzaj tapicerki

Pranie samochodu obejmuje dokładne wyczyszczenia wszelkiego rodzaju tapicerek w jego wnętrzu. Tapicerka, materiałowa lub skórzana, pokrywa przednie fotele oraz tylną kanapę, a także zagłówki. Zazwyczaj brudzi się ona od jedzenia, napojów, sierści czy włosów. Podłogę samochodu pokrywa wykładzina, która zbiera brud i kurz z zewnątrz, a czasem również błoto. Często pomijana podczas sprzątania tapicerka w bagażniku również jest podatna na zabrudzenia, zwłaszcza na skutek przewożenia w niej różnych rzeczy, w tym płynów eksploatacyjnych. Każde pranie tapicerki samochodu powinno być dopasowane do rodzaju materiału, z którego są one wykonane. Nasza firma sprzątająca dysponuje wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz sprawdzonymi środkami czyszczącymi, co sprawia, że pranie samochodu jest dokładne, a efekt widoczny od razu.

Pranie samochodu Warszawa to gwarancja czystego pojazdu

Najlepiej przeprowadzać pranie tapicerki samochodu podczas ciepłych miesięcy, kiedy nasłonecznienie i temperatura na zewnątrz sprzyja szybkiemu wyschnięciu materiału. Pranie samochodu należy rozpocząć od odkurzenia jego wnętrza, używając do tego odkurzacza, najlepiej wyposażonym w ssawkę z miękkim włosiem. Włosy oraz sierść zwierząt możesz łatwo usunąć za pomocą szczotki silikonowej. Pamiętaj, aby unikać szorstkich szczotek i gąbek do czyszczenia, które mogą wywołać trwałe uszkodzenie materiału i porysowanie innych elementów pojazdu. Następnym krokiem jest spryskanie tapicerek pianką lub sprayem do czyszczenia samochodu i pozostawienie na kilka chwil, by środek wniknął do tkaniny i rozpoczął proces rozpuszczania brudu. Na koniec przetrzyj materiał lekko zwilżoną ściereczką z mikrofibry. Pamiętaj, że pranie tapicerki samochodu być wykonane z zachowaniem szczególnej ostrożności oraz przy użyciu przeznaczonych do tego środków piorących. Jeśli masz wątpliwości, oddaj to zadanie w ręce profesjonalistów — nasza ekipa sprzątająca CleanWhale oferuje profesjonalne usługi sprzątania samochodów.