Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Wpisz dane swojej karty płatniczej
Potwierdź

Zaskocz swoich bliskich kompleksowym sprzątaniem mieszkania i zamów karty podarunkowe na prezent

Sprzątanie to zawsze miły prezent 😉

Jak to działa?

1

Wybierz sumę

2

Wprowadź adres e-mail i/lub telefon osoby, dla której przeznaczony jest prezent

3

Zapłać za wszystko online

4

Beneficjent dostaje unikalny kod, który może wykorzystać na naszej stronie i opłacić usługę całkowicie lub częściowo

5

W wiadomości i SMSie są niezbędne instrukcje, mogą być także dane nadawcy prezentu

Nie ma ograniczeń czasowych wykorzystania promokodu
Wybierz odpowiednią kartę podarunkową
Minimalna suma zamówienia 100.00 zł
150.00 zł
sprzątanie jednopokojowego mieszkania lub czyszczenie chemiczne kanapy
200.00 zł
Sprzątanie dwupokojowego mieszkania
300.00 zł
sprzątanie trzypokojowego mieszkania lub czyszczenie chemiczne kanapy i dywanów
400.00 zł
sprzątanie czteropokojowego mieszkania
Wskaż sumę karty podarunkowej
Chcę zrobić prezent o wysokości PLN

Karty podarunkowe na prezent — idealny pomysł, aby zaskoczyć bliskich

Karty podarunkowe od CleanWhale to świetny pomysł na prezent dla każdego. Taka forma upominku sprawdzi się na każdą okazję, niezależnie od tego, czy Twój brat musi zadbać o mieszkanie po wynajmie lub przygotować nieruchomość do sprzedaży. Rodzice z pewnością docenią prezent podczas świątecznej gorączki, gdy w natłoku przedświątecznych spraw do załatwienia brak im czasu na konkretne sprzątanie przed świętami. Karta na prezent sprawdzi się dla każdego, komu bałagan już jakiś czas temu zaczął wymykać się spod kontroli, a tak oryginalny i niespotykany podarunek z pewnością pozytywnie zaskoczy każdego jubilata. Z kartą podarunkową od CleanWhale masz pewność, że nikt nie zdubluje Twojego pomysłu na prezent. Poza tym możesz szybko i sprawnie zamówić kartę dla ważnej osoby przez naszą stronę internetową. Jeśli nie przepadasz za chodzeniem po galeriach handlowych w poszukiwaniu idealnego prezentu to karty podarunkowe CleanWhale są idealną opcją dla Ciebie — zdobędziesz szybki i efektowny prezent bez wychodzenia z domu.

Karty podarunkowe CleanWhale — doskonały wybór na prezent dla każdego

Kupując karty podarunkowe na prezent dla przyjaciół i rodziny podarujesz im nie tylko odpoczynek od codziennych obowiązków. Możliwość kompleksowego czyszczenia całego domu lub mieszkania przez profesjonalną firmę sprzątającą to oszczędność bezcennego czasu, który bliskie Ci osoby mogą produktywnie wykorzystać na swoje własne przyjemności. Gruntowne sprzątanie własnych czterech kątów powinno być przeprowadzane cyklicznie. Własnoręczne porządkowanie pomieszczeń często nie jest realizowane z taką dbałością o szczegóły, z jaką zrobią to fachowcy w tej dziedzinie. Dlatego też prezent na usługi sprzątające umożliwi wykonanie kompleksowego i precyzyjnego czyszczenia wszystkich pomieszczeń. Dzięki wykwalifikowanej ekipie sprzątającej CleanWhale cały dom będzie odświeżony i idealnie posprzątany, a Twoi bliscy będą mogli komfortowo wypoczywać w higienicznych warunkach. Z serwisem CleanWhale Twój prezent nigdy nie będzie zapomniany.

CleanWhale — profesjonalny i kompleksowy serwis sprzątający

CleanWhale to wykwalifikowani ludzie, mający ogromne zaangażowanie i zapał do każdego zlecenia. Każde zlecenie jest wykonywane z niezwykłą starannością i precyzją, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom i potrzebom klientów. Ogromne doświadczenie, mnóstwo zadowolonych klientów oraz same pozytywne opinie są najlepszą rekomendacją dla naszych usług i dowodem na realizację usług z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Ekipa sprzątająca CleanWhale zawsze zjawia się na czas, a zlecenie realizuje w ustalonym czasie i terminie. Zamów karty podarunkowe na prezent przez naszą stronę internetową i podaruj swoim bliskim czas i wygodny odpoczynek w idealnie czystym domu.