Pranie łóżka
Pranie tapicerowanego zagłówka do łóżka
Pranie kanapy dwuosobowej
Pranie kanapy trzyosobowej
Pranie narożnika (4 os)
Pranie narożnika ( 5-6 os. )
Pranie narożnika (7+ os.)
Pranie jednoosobowego materaca
Prania jednoosobowego materaca z obu stron
Pranie dwuosobowego materaca
Pranie dwuosobowego materaca z obu stron
Pranie dywanów
Pranie wykładziny
Pranie fotela
Pranie krzeseł, taboretów
Pranie fotela biurowego
Pranie tapicerki wózka - spacerówki
Mycie piekarnika
Mycie okapu
Sprzątanie wnętrza szafek kuchennych
Mycie naczyń
Czyszczenie lodówki
Mycie mikrofalówki
Sprzątanie balkonu
Mycie okien (strona wewnętrzna) (szt.)
Prasowanie
Sprzątanie kuwety
Dodatkowe godziny
Porządek i czyszczenie wnętrza szafy
Nie udało się obciążyć Twoją kartę. Sprawdź czy masz wystarczającą kwotę na koncie bankowym.
Możesz zmienić sposób opłaty lub wprowadzić dane innej karty
Pranie mebli Minimalne zamówienie dla czyszczenia chemicznego Sprzątanie mieszkania z 1 dziennym i 1 łazienką, kuchnia, przedpokój
Czy pranie łóżka jest obowiązkowe?
W natłoku różnych domowych zadań wiele z nich umyka nam i nawet o nich nie myślimy. Często nasze sprzątanie sypialni ogranicza się do zmienienia pościeli, starcia kurzy i umycia podłogi. Nie myślimy o tym, że pod prześcieradłem aż roi się od wirusów i bakterii. Dlatego też zalecane jest regularne pranie łóżka.
Oczywiście nie trzeba wykonywać prania łóżka co tydzień, ani nawet co miesiąc. Jednak raz w pół roku, szczególnie jeśli ostatnimi czasy zmogła nas choroba, warto jest upewnić się, że nasze łóżko zostało prawidłowo wyczyszczone i jest wolne od wszelkich roztoczy i alergenów. Jest to o tyle ważne, że czyste łóżko to podstawa zdrowego i jakościowego snu.
Z jakich etapów składa się pranie łóżka?
Pierwszym etapem prania łóżka jest zdjęcie pościeli. Należy zdjąć poszewki z kołdry i poduszek i prześcieradło.
Kołdrę i poduszki (bez poszewek) powinno się wynieść na dwór albo na balkon, żeby je przewietrzyć. Poszewki i prześcieradło wrzuć do prania – o ile są one uszyte ze zwykłej bawełny, bądź poliestru, wrzuć je do pralki na najwyższą temperaturę, żeby unicestwić wirusy.
Pod prześcieradłem warto mieć ochraniacz na materac, który jest dodatkową barierą ochronną pomiędzy materacem a prześcieradłem. Raz na jakiś czas warto go wrzucić do prania wraz z pościelą.
Kiedy zdejmiemy z materaca także pokrowiec, warto obsypać go sodą wymieszaną z olejkiem eterycznym. Taką posypkę zostawiamy na pół godziny, żeby odświeżyła materac i wyciągnęła z niego brud. Po upływie czasu odkurzamy ją zwykłym odkurzaczem.
Warto również potraktować materac parą wodną, żeby pranie łóżka przyniosło lepsze efekty.
Ostatnim etapem jest zmiana pościeli na czystą.
Voilà! Właśnie prawidłowo wykonałeś pranie łóżka domowym sposobem.
Pranie łóżka | Cena
Chciałbyś przeprowadzić pranie łóżka samemu, ale boisz się, że domowe sposoby mogą Cię zawieść? Już dziś zamów eksperta Clean Whale i przyjrzyj się, jak wykonuje pranie łóżka krok po kroku.
Wszyscy nasi cleanerzy mają profesjonalne przygotowanie i cieszą się pozytywnymi ocenami zadowolonych klientów.
Cena za pranie łóżka to już 70 zł. Koszt prania łóżka dwuosobowego zaczyna się od 140 zł. Pierwsze pranie polecamy jednak przeprowadzić po obu stronach materaca, żeby mieć pewność, że cały brud został pokonany.
Pranie łóżka – Warszawa
Zainwestuj w zdrowie swoje i swojej rodziny, a przede wszystkim w spokojny jakościowy sen i oddaj swoje łóżko do gruntownego czyszczenia. Pranie łóżka w Warszawie to nie tylko kwestia czystości, ale i dobrego smaku – zamów już dziś pranie łóżka i nie wstydź się zaprosić znajomych na noc!