Wszyscy sprzątacze noszą maseczki podczas sprzątania Wszyscy sprzątacze noszą maseczki podczas sprzątania
Warszawa
Polska
Warszawa Kraków
Białoruś
Mińsk
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Polski English
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Polska
Białoruś
Ukraina
Łotwa
Sprzątanie biur

Sprzątanie biur

Zajmujemy się zarówno regularnym sprzątaniem biur, jak i jednorazowymi zamówieniami. Możemy przygotować wasze biuro do pracy po budowie oraz remoncie, umyć tylko okna lub wykonać czyszczenie chemiczne mebli i wykładziny.
Wyślij zapytanie Leave a requests

Jak to działa?

Naszym celem jest sprawienie, by ta usługa była cenowo porównywalna z kosztami, jakie ponosisz zatrudniając osoby dedykowane do utrzymania czystości. W naszym przypadku jednak nie będziesz musiał opłacać podatków, dni wolnych, czy też szukać zastępstwa na wypadek choroby - tym zajmiemy się my.

Możemy również zapewnić zniżki na podstawową usługę sprzątania dla Twoich pracowników oraz pomóc w obsłudze imprez firmowych.

Porządki generalne

Porządki generalne

Takie porządki są potrzebne, jeżeli się dopiero wprowadziliście, organizowaliście imprezę firmową lub robiliście kosmetyczny remont.
Porządki generalne

Sprzątanie po remoncie

Posprzątamy w biurze lub budynku po remoncie/budowie. Mamy doświadczenie w sprzątaniu dużych centrów biznesowych po wprowadzeniu do eksploatacji. Wyślemy do Ciebie odpowiednią ilość specjalistów ze wszystkimi niezbędnymi sprzętami.
Porządki generalne

Zwykłe sprzątanie

Cleaner przychodzi codziennie lub kilka razy w tygodniu, rano lub wieczorem, aby zaprowadzić porządek i czystość w Twoim biurze. Do momentu przyjścia Twoich pracowników cleaner wymyje podłogi i łazienki, przetrze kurze, wyrzuci śmieci i umyje naczynia, uzupełni papier toaletowy oraz zrobi porządek w kuchni.
Wyślij zapytanie
Check Potrzebne mycie okien
Check Potrzebne czyszczenie chemiczne
Check Sprzątanie po remoncie
Wyślij