Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Zamów sprzątanie Warszawa z CleanWhale

-
1 pokój
+
-
1 łazienka
+
Policz koszty
Stała cena
Stała cena
Cena za sprzątanie zależy od ilości pokojów, a nie od wielkości mieszkania
Kartą lub gotówką
Kartą lub gotówką
Sam wybierasz, jak zapłacić – kartą czy gotówką
Nasze usługi są ubezpieczone
Nasze usługi są ubezpieczone

Płatność dopiero po sprzątaniu

from 7:00 to 22:00

Wszystko jest gotowe na sprzątanie
Wszystko jest gotowe na sprzątanie
Do każdego zamówienia mamy niezbędne środki czystości oraz sprzęt
Ile kosztuje sprzątanie mieszkania?
Wybierz częstotliwość sprzątania, aby zobaczyć cenę z uwzględnieniem zniżki
-20%
Raz w tygodniu
-15%
Raz na dwa tygodnie
-10%
Raz w miesiącu
Jednorazowe sprzątanie

Nie masz czasu na sprzątanie, a cenisz sobie nienaganny porządek i komfort w swoim domu? Sama myśl o domowych pracach wywołuje u Ciebie ból głowy? Nie jest to zajęcie, które choć trochę lubisz robić bądź zwyczajnie nie masz na to nawet chwili wolnego czasu? Postaw na sprzątanie mieszkań Warszawa

Sprzątanie Warszawa

Obecnie wiele z nas poświęca dla swojego życia zawodowego znacznie więcej czasu, niż jest to w naszym obowiązku, dlatego po powrocie do domowych zakątków nie jesteśmy skłonni oddać się porządkom, a każdą minutę swojego czasu wolnego chcemy oddać swojej rodzinie bądź pasji. Ale i w tym przypadku możemy rozwiązać ten problem, po przez zewnętrzną pomoc w sprzątaniu, chociażby weekendowym.

Utrzymanie idealnego porządku w dużo metrażowych domach wymaga od nas uwagi, dużej ilości pracy oraz czasu. Co dzień jesteśmy w stanie zapanować nad nieporządkiem, natomiast generalne sprzątanie bardzo często odsuwane jest w przyszłość, biorąc pod uwagę, że bardzo często wiąże się to z ogólnym opróżnieniem mebli, przestawianiem kanap i ogólnym bałaganem.

To właśnie z tego powodu coraz częściej decydujemy się na skorzystanie z usług firm sprzątających.

Profesjonalne sprzątanie Warszawa

Clean Whale to gwarancja kompleksowej usługi sprzątania z użyciem tylko i wyłącznie profesjonalnych środków chemicznych, sprzętu czyszczącego oraz doświadczonego i wykwalifikowanego personelu. Jako nasz klient możesz być pewny, że wszystko zostanie wykonane na najwyższym poziomie.

Dostępny na naszej stronie kalendarz online, pomoże w ustaleniu odpowiedniego dnia oraz godziny wykonania usługi i dodatkowych prac zgodnych z potrzebami oraz życzeniami takich jak np. prasowanie.

Sprzątanie mieszkań jest wciąż dla wielu z nas dość sporym wyzwaniem. W dodatku często podchodzimy do tego obowiązku z wielką niechęcią, a brak motywacji i narastający się bałagan w domu nie pomaga w wykonaniu zadania. Chęć życia w czystych i świeżych pomieszczeniach zazwyczaj jest dużo większa niż lenistwo, jednak sama czynność sprzątania pochłania duże ilość czasu i energii, zwłaszcza jeśli mieszkanie lub dom jest duże.

Aby szybko i skutecznie wykonać to zadanie musimy jasno określić plan i kierować się nim zgodnie z założonym limitem czasu oraz wyposażeniem się w odpowiednie i funkcjonalne akcesoria do sprzątania. Podzielenie naszego mieszkania na konkretne strefy i porządkowanie ich odpowiednio ułożonych pozwoli nam na minimalną ilość spędzonego czasu w każdym z pomieszczeń. Oczywiście istnieje jeszcze jeden magiczny sposób, który będzie wymagał od nas znacznie mniejszego nakładu pracy, czyli po prostu wejście na stronę internetową, kilka kliknięć lub wykonanie tylko jednego połączenia.

Wykwalifikowany personel

Wynajęcie wykwalifikowanego zespołu sprzątającego zagwarantuje Ci komfort i spokój, którego potrzebuje każdy z nas w natłoku codziennej pracy i innych spraw. Często brakuje nam wolnej chwili na tak prozaiczną czynność, jak sprzątanie, ale serwis CleanWhale z przyjemnością zrobi to za Ciebie. Ekipa sprzątająca CleanWhale to firma godna zaufania, a potwierdzić to może mnóstwo pozytywnych opinii i rekomendacji od naszych stałych klientów. Poza tym jako profesjonalny serwis CleanWhale zapewnia elastyczność terminów — nie zawsze jesteś w stanie przewidzieć, kiedy sprzątanie własnego mieszkania będzie potrzebne, a nasz personel dopasuje się do wymaganego terminu. Sprzątanie mieszkania Warszawa z CleanWhale to terminowe wykonanie wszystkich usług w ofercie, bo trzymanie się założonych ustaleń świadczy o profesjonalnym i poważnym podejściu do wszystkich klientów. Rozbudowany zakres wszystkich usług sprawia, że wystarczy zatrudnienie tylko jednej ekipy sprzątającej, aby wykonać wszystkie potrzebne prace sprzątające. Sprzątanie po remoncie lub imprezach, mycie okien, czy pranie mebli tapicerowanych to tylko część usług, jakie są dostępne w ofercie.

Usługa zamawiana online

W prosty sposób możesz zarezerwować usługę sprzątania na naszej stronie internetowej- wystarczy, że wejdziesz w interesującą Cię usługę, a następnie wybierz jaka ilość pomieszczeń wymaga uporządkowania. Zaznacz jaka data oraz godzina wykonania usługi najbardziej Ci odpowiada. W dodatkowych opcjach możesz również wybrać usługi, które uzupełnią podstawowy pakiet sprzątania mieszkania np. mycie piekarnika, czyszczenie lodówki lub prasowanie. Po podaniu danych adresowych i wybraniu metody płatności, zamów usługę i ciesz się idealnie czystym mieszkaniem.