Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga
Słowacja
Bratysława
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy
Słowacja
Pranie jednego elementu

Pranie jednego elementu

U nas za tę usługę zapłacisz
od 40.00 zł

Na czym polega pranie tapicerki samochodowej na sucho?

Pranie tapicerki samochodowej na sucho nazywane jest bonetowaniem i polega na usuwanie zabrudzeń i plam z wierzchniej warstwy materiału. Nie każdy może to wykonać samodzielnie i w takiej sytuacji polecamy skorzystanie z oferty naszej firmy sprzątającej, która wykonuje takie usługi jak pranie tapicerki samochodowej na sucho. Tego typu rozwiązanie polecamy zwłaszcza osobom, które obawiają się, że pranie na mokro tapicerki może zniszczyć strukturę obicia, a nawet doprowadzić do uszkodzenia niektórych elementów.

Ponadto każda osoba, która nie ma czasu lub możliwości, aby samodzielnie wyczyścić tapicerkę samochodu, lub nie może tego wykonać ze względu np. na ograniczenia związane ze zdrowiem. może skorzystać z usług naszej firmy, która od lat cieszy się zaufaniem klientów, o czym świadczą ich pozytywne opinie.

Pranie tapicerki samochodowej na sucho - jakie są potrzebne akcesoria?

Pranie tapicerki samochodowej na sucho wymaga takich akcesoriów jak przede wszystkim odkurzacz, za pomocą którego można usunąć kurz z tapicerki. Wymaga też właściwie dobranych środków do czyszczenia, którymi spryskuje się wnętrze samochodu, by pozbyć się zabrudzeń. Fachowcy z naszej firmy sprzątającej używają na ogół miękkiej szczoteczki ręcznej lub szczoteczki nakładanej na wiertarkę lub wkrętarkę - zależnie od rodzaju tapicerki. Podczas czyszczenia niezbędne jest również zebranie resztek preparatów za pomocą delikatnej ściereczki z mikrofibry lub odkurzaczem.

Pranie tapicerki samochodowej na sucho jest usługą, którą nasi pracownicy wykonują z dbałością o wnętrze samochodu. Dlatego, w każdej sytuacji pranie tapicerki odbywa się z zastosowaniem akcesoriów, które pozwolą skutecznie pozbyć się plam i zabrudzeń, a jednocześnie są na tyle delikatne, aby klient nie musiał niepokoić się o ewentualne zniszczenia.

Pranie tapicerki samochodowej na sucho - jakie środki czyszczące?

Pranie tapicerki samochodowej na sucho wymaga zastosowania odpowiednich preparatów, które pozwolą pozbyć się zabrudzeń i plam na tapicerce, a jednocześnie nie niszczą delikatnych elementów i struktury obicia. Nie każdy wie jednak jakie środki należy stosować. Dlatego też warto zlecić tego typu usługę naszej firmie, która od lat oferuje profesjonalne pranie tapicerki samochodowej na sucho i korzysta z wysokiej jakości środków czyszczących.

Warto podkreślić, że nie można jednoznacznie wskazać jakie środki są skuteczne podczas prania na sucho tapicerek samochodowych. Zawsze jest to uzależnione od stopnia zabrudzenia, a czasami nasi fachowcy sięgają po antyalergiczne preparaty, które są przeznaczone dla osób zmagających się z alergiami lub właścicieli pojazdów, w których przewożone są małe dzieci czy zwierzęta i wówczas kwestia doboru środków czyszczących jest utrudniona, ponieważ muszą one być w pełni bezpieczne i spełniać restrykcyjne normy.

Pranie tapicerki samochodowej na sucho - na co zwrócić uwagę?

Pranie tapicerki samochodowej na sucho warto zlecić naszej firmie, która posiada doświadczenie w tym zakresie i odpowiednie grono fachowców. To oni są w stanie zadbać o to, by wnętrze samochodu było jak nowe. Wystarczy więc zadzwonić i wskazać dogodny termin na wykonanie usługi, jaką jest pranie tapicerki samochodowej na sucho, a nasi fachowcy na czas dotrą na umówione miejsce i zadbają o wysoką jakość pracy.

Podczas prania na sucho istotne znaczenie ma to, jakie materiały obiciowe zostały zastosowane. W samochodach spotykane są bowiem obicia skórzane, które wymagają szczególnej konserwacji, ale są trwałe i eleganckie, a także obicia z ekoskóry, które są łatwiejsze w utrzymaniu w czystości niż skóra naturalna, obicia z alcantary, czyli sztucznego odpowiednika zamszu oraz obicia wykonane z materiału tekstylnego. Zależnie od rodzaju materiału metody czyszczenia i stosowane środki powinny być inne, o czym nie każdy wie. Dlatego zawsze wybór naszej, renomowanej firmy do wykonania tej usługi jest najlepszą decyzją.