Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 566
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Sprzątanie domu cena za godzinę

Wybierz częstotliwość sprzątania, aby zobaczyć cenę z uwzględnieniem zniżki
-20%
Raz w tygodniu
-15%
Raz na dwa tygodnie
-10%
Raz w miesiącu
Jednorazowe sprzątanie

Sprzątanie domu cennik - co ma na niego wpływ?

Sprzątanie domu lub mieszkania wymaga dość sporego wysiłku oraz wolnego czasu. Przy obecnym bardzo szybkim tempie życia, nieraz brakuje miejsca w grafiku na porządne sprzątanie, lecz zazwyczaj przed skorzystaniem z usług serwisu sprzątającego zadajemy sobie pytanie, ile kosztuje sprzątanie domu. Sprawdź, czy warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Sprzątanie domu - cena- od czego jest uzależniona?

To, jakie czynniki wpływają na koszt sprzątania, to przede wszystkim metraż pomieszczeń. Im będzie większy, tym cena za sprzątanie domu wzrośnie. Kolejnym czynnikiem jest również zakres usługi, od którego zależy zużycie płynów i akcesoriów do sprzątania. Podstawowy pakiet obejmuje ścieranie kurzy, odkurzanie podłóg i ich umycie oraz standardowe doprowadzenie do ładu kuchni oraz łazienki.

Kolejnym aspektem jest lokalizacja. W zależności od miasta, w którym mieszkamy cena za sprzątanie domu, może się różnić od tego w mniejszych miejscowościach. Na cenę ma wpływ też rodzaj współpracy. Koszt sprzątania okazyjnego na pewno będzie inny, w porównaniu do sprzątania na zasadzie stałej współpracy.

Ile za sprzątanie domu - od czego zależy ostateczna kwota

Różnice pomiędzy ceną za sprzątanie domu przez firmę, a osobę prywatną znacznie się różnią. Nie zawsze cena jest jedynym wyznacznikiem, ponieważ na finalny efekt wpływ ma wiele czynników.

Czas sprzątania

Sprawdzona i zgrana ekipa składająca się z wielu osób jest w stanie dużo szybciej uporać się z całym zadaniem. Sprzątanie domu nie trwa cały dzień, a zaledwie parę godzin. W ten sposób nie musisz rezerwować sobie dużo czasu, a możesz przyjąć serwis po pracy, lub zanim Twoje dzieci wrócą ze szkoły. Do tego czasu wszystko będzie gotowe.

Profesjonalne środki

Brak dobrania odpowiednich środków do sprzątania może spowodować, że zamiast czystego domu pojawią się uszkodzenia na powierzchni mebli lub podłóg. Tego typu chemia sprzątająca pozwoli nie tylko wyczyścić to, co potrzeba, ale również bardzo często ma właściwości, które pozwalają zakonserwować dane powierzchnie.

Sprzątanie domu cena za godzinę - wady i zalety

Jednym z najbardziej popularnych rozliczeń jest to, w którym cena za sprzątanie domu uzależniona jest od ilości godzin, jakie spędzi u Ciebie serwis. Nie do końca zawsze jest to dobre rozwiązanie. W przypadku, gdy decydujemy się na zapłatę od całości zlecenia, to wtedy mamy pewność, że ekipa skupia się na jak najszybszym i dokładnym zrealizowaniu usługi. Dodatkowym plusem jest to, że dzięki temu rozwiązaniu możemy zawsze być przygotowani na konkretny wydatek — cena za sprzątanie domu pozostaje niezmienna.

W przypadku, gdy potrzebujemy większej elastyczności czasu, to wtedy jednak sprzątanie domu z ceną za godzinę będzie odpowiednie, ponieważ możemy w czasie realizacji zlecenia dołożyć kolejne czynności do zakresu usługi, bez konieczności umawiania ekipy na kolejny termin.