Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 566
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Sprzątanie kuchni - Cennik

Sprzątanie kuchni - cennik - czy opłaca się nająć sprzączkę?

Kuchnia to centrum każdego domu i mieszkania. Tam dzieje się najwięcej "brudnych" czynności, które zostawiają swój ślad, kiedy to nie zostaną w porę ogarnięte. W kuchni przygotowuje się posiłki, w wielu miejscach gromadzi się tłusty osad, więc warto byłoby, co jakiś czas zrobić generalnie sprzątanie. Sprawdź, jak się ma sprzątanie kuchni - cena i co na nią się składa.

Sprzątanie kuchni cennik - ile zapłacimy?

Z ofertą firm sprzątających możemy zapoznać się na naszej stronie internetowej, gdzie oprócz wyceny pojedynczych usług można skorzystać z kalkulatora. Pozwoli on obliczyć cenę za sprzątanie całego mieszkania.

Generalnie sprzątanie dla każdego może oznaczać coś innego, więc warto podkreślić, jakie czynności będą wchodziły w taką usługę. Firma sprzątająca uporządkuje blat, stosując środki czyszcząco - pielęgnacyjne. Generalny porządek w kuchni obejmuje również sprzątanie w szafkach, mycie ich frontów, czyszczenie płyty grzewczej, piekarnika, lodówki, zlewu, armatury, płytek, odkurzenie podłóg oraz ich umycie, Jednakże każde zlecenie może wyglądać trochę inaczej.

Jednakże przechodząc do zobrazowania możliwych kosztów do poniesienia: sprzątanie kuchni - cena, ile zapłacimy? Dużo może zależeć od wielkości kuchni. Średnio należy liczyć od 200zł za sprzątanie niewielkiej lub średniej powierzchni. Należy też podkreślić, że cena jest ściśle związana z ilością wykonanych czynności.

Sprzątaniem kuchni zajmują się również osoby prywatne. Średni koszt ich usługi to minimum 25zł/godz. Czasami prywatne sprzątaczki wyceniają swoją usługę, biorąc pod uwagę metraż przeznaczony do sprzątnięcia.

Sprzątanie kuchni - cena. Dlaczego warto zatrudnić kogoś do sprzątania kuchni?

Żyjemy w czasach ogromnego pędu. Kobiety są aktywne zawodowo, tak samo, jak męska część populacji. Czasu na sprzątanie jest naprawdę mało, zwłaszcza gdy wolne chwile wolimy spędzić w gronie najbliższych. Nic w tym dziwnego, czynności takie, jak sprzątanie schodzą na dalszy plan, aczkolwiek wciąż chcemy zadbać czystość domowego ogniska. Możliwość zatrudnienia fachowców staje się tym bardziej sensowna, gdy kuchnia wymaga użycia specjalistycznych środków, gdyż przez długi czas była sprzątana bardzo powierzchownie. Brak czasu to jedno, lecz trzeba mieć też pewne umiejętności, aby zrobić to dobrze, bez uszczerbku na sprzętach kuchennych. Profesjonaliści wiedzą, jak zabrać się za konkretny problem, więc robią to błyskawicznie. Używają tylko sprawdzonych środków, które są bezpieczne i skuteczne. Zajmuje im to niewiele czasu, a efektem jest kuchnia posprzątana na błysk.

Sprzątanie kuchni - cennik nie jest zbyt wygórowany. Czynność ta jest pracochłonna, a rezultat jest warty każdych pieniędzy.

Jak najprościej poznać koszt usług osób lub firm sprzątających z danej okolicy? Wystarczy w wyszukiwarce internetowej wpisać hasło: sprzątanie kuchni - cena.