Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Pielęgnacja skóry

Pielęgnacja skóry

U nas za tę usługę zapłacisz
od 79.20 zł

Jak istotne jest czyszczenie tapicerki skórzanej

Samochód to dziś podstawowy rodzaj transportu, a jego właściwa konserwacja i pielęgnacja przedłuża jego żywotność. Składa się na to również mycie karoserii pojazdu oraz sprzątanie jego wnętrza. Istotne jest właściwe czyszczenie tapicerki skórzanej, która zapewnia nie tylko poczucie wygody, ale również profesjonalny i ekskluzywny wygląd. Tapicerka, pokrywająca całe fotele, tylną kanapę i zagłówki, jest bardzo podatna na wszelkiego rodzaju zabrudzenia, plamy czy zbierający się kurz. Czyszczenie tapicerki skórzanej jest konieczne, aby na dłużej zachować jej trwałość, ponieważ ignorowanie zanieczyszczeń sprawia, że są one później bardziej uciążliwe do usunięcia. Warto dowiedzieć się, z jakiego rodzaju skóry jest wykonana tapicerka w Twoim samochodzie, ponieważ od tego może zależeć, jak powinno przebiegać czyszczenie tapicerki skórzanej. Jeśli masz wątpliwości, powierz tę czynność naszym doświadczonym pracownikom, którzy stosują tylko bezpieczne i sprawdzone metody prania samochodu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że sprzątanie zostanie wykonane profesjonalnie.

Czyszczenie tapicerki skórzanej — sprawdzone metody

Każde czyszczenie tapicerki skórzanej należy rozpocząć od precyzyjnego odkurzania wnętrza samochodu. W tym celu dobrze korzystać z odkurzacza z końcówką, która umożliwi dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Podczas odkurzania pozbędziesz się większych śmieci, okruszków, kurzu czy piasku. Kolejno, sięgnij po specjalny środek przeznaczony do czyszczenia tapicerki skórzanej. Rozprowadź go na każdym centymetrze powierzchni materiału — najlepiej podzielić fotel na przykład na trzy części i po kolei czyścić każdą z nich. Po upewnieniu się, że detergent dotarł wszędzie, pozostaw na kilka minut, aby doszło do uwolnienia substancji aktywnych. Następnie zetrzyj wszystko wilgotną ściereczką z mikrofibry. Nie pomijaj fragmentów, które wydają się czyste, czyszczenie tapicerki skórzanej powinno być niezwykle precyzyjne. Warto wspomnieć o unikaniu używania przedmiotów ostrych, szorstkich oraz mocnego pocierania podczas mycia samochodu, ponieważ każdy element lub materiał może pozostać stale uszkodzony.

Perfekcyjne czyszczenie tapicerki skórzanej to…

W przypadku, kiedy zależy Ci na profesjonalnym wyglądzie wnętrza Twojego zapachu i pozbycia się trudnych zanieczyszczeń i nieprzyjemnego zapachu, zleć czyszczenie tapicerki skórzanej naszej firmie sprzątającej. Dysponujemy wysoce wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy swoim doświadczeniem zapewniają profesjonalne świadczenie usług. Czyszczenie tapicerki skórzanej będzie przebiegać z wykorzystaniem tylko specjalistycznych detergentów, z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Aby zamówić czyszczenie tapicerki skórzanej, wejdź na naszą stronę internetową i wybierz interesującą Cię usługę. Po zaznaczeniu opcji i wyborze dnia i godziny sprzątanie otrzymasz podsumowanie kosztów. Płatność może być dokonana na miejscu, gotówką, lub elektronicznie za pomocą karty bankowej. Gwarantujemy 100% zadowolenia oraz stałość ceny za świadczony serwis. Postaw na precyzyjne sprzątanie Twojego auta w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.