Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Montaż  umywalki

Montaż umywalki

U nas za tę usługę zapłacisz
od 120.00 zł

O czym pamiętać podczas montażu umywalki nablatowej?

Coraz więcej osób, które zajęły się remontem swojej łazienki, decydują się na montaż w niej umywalki nablatowej. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest to po prostu estetyczne i bardzo nowoczesne rozwiązanie, które dopasuje się do niemalże każdego wystroju łazienki. Co więcej, umywalka nablatowa świetnie komponuje się z wolnostojącą wanną czy muszlą WC. Dzięki takiemu wystrojowi łazienki możemy się poczuć, niczym w pięciogwiazdkowym hotelu bądź profesjonalnym SPA! Przy montażu umywalki nablatowej ogromne znacznie ma wysokość, na której zamierzamy ją umieścić. Musimy uważać, aby nie zamontować jej za nisko, przez co będziemy musieli nachylać się nadmiernie za każdym razem. W sytuacji, kiedy zamontujemy ją za wysoko, niestety woda będzie spływać nam po łokciach. Tak zwaną linię styku pomiędzy blatem a samą umywalką możemy po prostu zasilikonować, aby pozbyć się nieestetycznej dziury pomiędzy nimi. Bez odpowiedniej wiedzy, na przykład jak wygląda montaż syfonu do umywalki oraz specjalistycznych narzędzi niestety nie będziemy w stanie poradzić sobie z montażem umywalki nablatowej. W takim przypadku warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która zajmuje się takimi zleceniami na co dzień.

Montaż umywalki - najczęściej popełniane błędy.

Najczęstsze błędy związane z montażem umywalek łazienkowych rozpoczynają się już od samego ich wyboru. Jeżeli wybierzemy zbyt płaską umywalkę - woda będzie się od niej odbijać, a my za każdym razem będziemy mieli zmoczone rękawki. Oprócz tego woda może lądować wtedy na blacie czy na lustrze. Przy montażu umywalki ogromne znaczenie ma również sama wylewka baterii, która nie może być ani zbyt krótka, ani zbyt długa. Najczęściej powinna ona sięgać połowie umywalki. Montując umywalkę, bardzo często popełniamy błąd, w którym nie uzupełniamy silikonem przerwy pomiędzy umywalką a blatem, co nie wygląda estetycznie. Co więcej, bardzo często nie zostawia się odpowiedniej przerwy pomiędzy umywalką a płytkami, co z kolei utrudnia sprzątanie łazienki i zachowanie jej w czystości. Pamiętając o tych kilku potencjalnych błędach - montaż umywalki nablatowej wcale nie będzie trudny!

Ile kosztuje montaż umywalki?

Montaż umywalki cena to jedna z tych rzeczy, na które zwracamy największą uwagę podczas remontu łazienki. Montaż umywalki nablatowej to najczęściej koszt około 150-180 złotych. ile kosztuje montaż umywalki z szafką? Najczęściej cena w tym przypadku jest nieco wyższa. Umywalka z szafką przy montażu to koszt około 200 złotych. Cena montażu może się nieco różnić w zależności od województwa, w którym wykonujemy remont łazienki. Oczywiście do finalnego kosztu remontu należy doliczyć jeszcze koszt samej umywalki, który zależy już od naszych preferencji, między innymi pod kątem jej wielkości. Umywalka nablatowa doda naszej łazience estetyczny i elegancki wygląd, a także zbuduje w niej styl nowoczesny, który pokochało tak wielu z nas. Nie bez powodu tak wiele restauracji czy firm decyduje się właśnie na takie rozwiązanie.