Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Montaż/wymiana zamka w drzwiach wkładka

Montaż/wymiana zamka w drzwiach wkładka

U nas za tę usługę zapłacisz
od 56.00 zł

Wymiana zamka w drzwiach wejściowych — zadbaj o bezpieczeństwo swojej rodziny

Zamek w drzwiach wejściowych to podstawowa funkcja każdych drzwi, która ma nam zapewniać bezpieczeństwo we własnych domach lub mieszkaniach. Wyłącznie sprawny zamek zagwarantuje nam spokojne przebywanie w naszych czterech kątach i komfort podczas nieobecności. Prędzej czy później przychodzi dzień, w którym wymiana zamka w drzwiach wejściowych jest nieunikniona, a samą czynność należy przeprowadzić niezwłocznie po zauważeniu pierwszych oznak usterki. Dzięki temu sprawniej naprawisz drobną usterkę i zapobiegniesz nieprzyjemnym sytuacjom jak np. zatrzaśnięcie drzwi. Nie każda awaria zamka wiąże się z demontażem całych drzwi. Po przeanalizowaniu sytuacji zwykle okazuje się, że wystarczy jedynie wymiana zamka w drzwiach, a cały proces możesz wykonać własnoręcznie, używając do tego podstawowych narzędzi. Jeśli jednak brak czasu uniemożliwia Ci samodzielne majsterkowanie, warto skorzystać z usług profesjonalistów. Nasz wykwalifikowany zespół fachowców punktualnie i terminowo przeprowadzi całą usługę, z gwarancją doskonale przeprowadzonego serwisu na najwyższym poziomie.

Wymiana zamków w drzwiach — krótki poradnik dla każdego

Po ustaleniu przyczyny usterki musisz zakupić nową wkładkę. Zmierz dokładnie poprzedni model lub po demontażu zabierz go ze sobą do sklepu — dzięki temu dobierzesz produkt idealnie dopasowany do Twoich drzwi. Wymiana zamka w drzwiach zaczyna się od demontażu obecnej wkładki. Zacznij od odkręcenia szyldu, jego usunięcia oraz odkręceniu śruby, która mocuje wkładkę. Po tym etapie wymiana zamka w drzwiach wejściowych będzie polegać na wyjęciu starej i instalacji nowej. Następnie umieść nową wkładkę w miejsce starej, dokręć poszczególne elementy i gotowe — Twoje drzwi znów gwarantują bezpieczeństwo w domu. Po wymianie zamka należy również pamiętać o podmianie kluczy. Wielu osobom po instalacji nowej wkładki zdarza się zapomnieć o tak istotnej i oczywistej kwestii.

Ile kosztuje wymiana zamka w drzwiach? Usługi specjalistów

Bezpieczeństwo spokój i komfortowe przebywanie we własnym domu lub mieszkaniu jest bezcenne. Każdy potrzebuje poczucia pewności i swobody w swoich czterech kątach dlatego tak ważna jest szybka reakcja tuż po zauważeniu pierwszych oznak szwankujących drzwi wejściowych. To, ile kosztuje wymiana zamka w drzwiach, w takich sytuacjach powinno być kwestią podrzędną, jednak bez wątpienia jest to istotna kwestia. Nasz wykwalifikowany zespół fachowców oferuje usługę wymiana zamków w drzwiach, która jest dostosowana do każdego portfela. Konkurencyjne i atrakcyjne ceny na rynku z pewnością pozytywnie Cię zaskoczą. Ponadto nasz zespół zapewnia perfekcyjnie przeprowadzoną usługę z zachowaniem wszelkich standardów jakości. Jednocześnie zagwarantuje bezpieczeństwo oraz dokładny i precyzyjny montaż nowego zamka. Z nami możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo spędzać swój wolny czas w domu. Zaufaj profesjonalistom, poznaj naszą ofertę i zamów usługę już dziś.