Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga Brno
Słowacja
Bratysława
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy
Słowacja
Naprawa i regulacja drzwi aluminiowych

Naprawa i regulacja drzwi aluminiowych

U nas za tę usługę zapłacisz
od 160.00 zł

h2>Naprawa drzwi balkonowych — zadbaj o swój dom

Niesprawne drzwi balkonowe mogą przysporzyć nam wielu problemów. Balkony i tarasy zwykle są umiejscowione na niskim poziomie domu, stając się idealną zachętą dla złodziei i włamywaczy. Kwestia bezpieczeństwa jest bez wątpienia jedną z najważniejszych motywacji szybkiej naprawy. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, iż popsute drzwi balkonowe często stają się nieszczelne, a to przysparza nam wielu nieprzyjemności zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy mroźny wiatr wpada do domu. Własnoręczna naprawa drzwi balkonowych w zależności od usterki, nie musi być skomplikowanym procesem do realizacji. Warto poznać kilka sprawdzonych trików i metod, a naprawa drzwi przebiegnie szybko, sprawnie i przyjemnie. Jest kilka rzeczy, które możesz wykonać, aby naprawić swoje drzwi. Na początku upewnij się, że posiadasz niezbędne narzędzia i akcesoria, potrzebne do naprawy. Następnie zabezpiecz podłoże folią ochronną i przejdź do realizacji naszych praktycznych porad.

Własnoręczna naprawa drzwi balkonowych — od czego zacząć?

Stało się i Twoje drzwi balkonowe się zakleszczyły. Jedną z najpopularniejszych przyczyn tej usterki jest uszkodzony wałek. W takiej sytuacji naprawa drzwi będzie polegać na wymianie rolek. Gdy już zakupisz nowe rolki, zajmij się demontażem starych i wykręć śruby mocujące starą rolkę, po czym wkręć nowe we framugę. Na wałki nałóż odpowiednią ilość smaru silikonowego, który pozytywnie wpłynie na płynność otwieranych drzwi. Po wykonaniu wspomnianych kroków spróbuj zamknąć i otworzyć drzwi. Następnie sprawdź, w jakim stanie są zawiasy. Wyróżniamy dwa rodzaje drzwi balkonowych — wahadłowe i przesuwne. Wersja przesuwna jest dużo łatwiejsza do otwierania i zamykania, a także nie wymaga od nas zdejmowania zawiasów. Po zamontowaniu nowych rolek drzwi powinny płynnie poruszać się po torze. Naprawa drzwi balkonowych wcale nie jest tak straszna, jak się wydaje, a tak podstawowe usterki można samodzielnie usunąć podstawowymi narzędziami, które z pewnością masz w domu.

Profesjonalna i kompleksowa naprawa drzwi balkonowych

Obecne tempo życia, natłok obowiązków i spraw do załatwienia po pracy, skutecznie zabierają nam wolny czas. Trudno wtedy myśleć o tak przyziemnych sprawach, jak majsterkowanie i samodzielne próby napraw we własnym domu. W takiej sytuacji warto sięgnąć po usługi profesjonalistów i fachowców w swojej dziedzinie. Z naszym zespołem naprawa drzwi balkonowych przebiegnie tanio, szybko i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, aby zapewnić nie tylko bezpieczeństwo w domu, ale również szczelność drzwi. To, co wyróżnia nasz serwis, to bez wątpienia realizacja wszystkich usług na najwyższym poziomie i z zachowaniem wszystkich standardów jakości. Zamawiając usługę naprawa drzwi balkonowych, zyskasz gwarancję doskonale przeprowadzonego serwisu i profesjonalnie naprawionych drzwi, które będą chodzić jak nowe. Zaoszczędź swój cenny czas i skontaktuj się z nami już dziś. Nasi fachowcy dotrą do Ciebie tak szybko, jak to możliwe i zdejmą z Ciebie problem naprawy drzwi.