Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Podłączenie/montaż pralki

Podłączenie/montaż pralki

U nas za tę usługę zapłacisz
od 80.00 zł

Prawidłowe podłączenie pralki - co należy zrobić?

Pralka to urządzenie, bez którego trudno sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Na rynku znajdziesz modele o różnej wielkości i pojemności, które mogą być postawione w kuchni lub w łazience. Niezależnie od tego, jakie miejsce wybierzesz, pamiętaj, by zadbać o prawidłowe podłączenie pralki. W tym celu możesz wygodnie skorzystać z usług naszych fachowców. Pierwszym krokiem będzie sprawdzenie długości przewodów i rur oraz zakręcenie centralnego zaworu wody w lokalu. Następnie trzeba podłączyć pralkę do rury doprowadzającej wodę za pomocą specjalnego węża dołączonego do zestawu. Wąż nie może być wygięty, poskręcany ani przygnieciony przez inne przedmioty. Ostatnim etapem będzie podłączenie pralki do odpływu brudnej wody i sprawdzenie, czy układ jest szczelny. Jeśli wszystko będzie w porządku, to możesz już puścić pierwsze pranie!

Podłączanie odpływu pralki - o czym pamiętać

Poprawne podłączenie pralki do odpływu może być znacząco utrudnione, jeśli w danym pomieszczeniu nie przewidziano osobnej drogi ujścia dla nieczystości z pralki. W takim wypadku nasi fachowcy zastosują alternatywne rozwiązanie, które polega na wpuszczeniu brudnej wody bezpośrednio do toalety, wanny lub umywalki. Jednocześnie zadbamy o to, aby taki odpływ był odpowiednio zabezpieczony. Dzięki specjalnym uchwytom zapewnimy pralce stabilne i bezawaryjne podłączenie. A co jeśli w lokalu nie ma osobnego przyłącza dla pralki? Absolutnie nie musisz się tym martwić, ponieważ nasza ekipa zajmie się również podłączeniem pralki do kranu. Cała procedura nie jest skomplikowana i polega na użyciu specjalnego zaworu, by podłączyć pralkę do wody z baterii wannowej lub umywalkowej. Podczas wykonywania poszczególnych prac zapewnimy Ci wszystkie potrzebne materiały oraz zatroszczymy się o to, aby zastosowane rozwiązania były wydajne i estetyczne.

Ile kosztuje podłączenie pralki - cena za kompleksową usługę

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta podłączenia pralki, to nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły. Ceny za kompleksową usługę to średnio około 150 zł. Cena podłączenia pralki będzie w dużej mierze uzależniona od materiałów, jakie będziemy musieli kupić, by zrealizować Twoje zlecenie. Jeśli konieczna będzie wymiana zaworu bądź montaż nowego egzemplarza, to koszt usługi może wzrosnąć o kolejne 100-200 zł. W przypadku braku dedykowanego odpływu podłączenie pralki może potrwać trochę dłużej, ale nasi fachowcy dołożą wszelkich starań, aby wykonanie przyłączenia było jak najmniej uciążliwe dla domowników. Samodzielny montaż pralki może się wiązać z ryzykiem zalania kuchni lub łazienki, szczególnie jeśli nie posiadasz specjalistycznych narzędzi. Dlatego warto skorzystać z naszej pomocy, by szybko i sprawnie podłączyć pralkę i móc swobodnie jej używać. Nasza ekipa remontowa ma duże doświadczenie w pracach hydraulicznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zadzwoń do nas, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania!