Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Pranie jednoosobowego materaca

Pranie jednoosobowego materaca

U nas za tę usługę zapłacisz
od 56.00 zł
Pranie jednoosobowego materaca

Korzyści i zalety płynące z wygodnych materacy

Wygodny i dobrze dobrany materac znacząco wpływa na jakość naszego snu. Komfortowy wypoczynek i odpowiednia ilość snu przekłada się na korzystne samopoczucie i zdrowie organizmu. Poza tym materac dobrany do potrzeb kręgosłupa ma ogromny wpływ na redukcję wad postawy i pozwala dobrze wypocząć po całym dniu wyzwań i obowiązków do zrealizowania. Porządny materac nie należy do tanich zakupów i z pewnością dość mocno nadszarpnie domowy budżet.</p.

Z tych właśnie względów należy dobrze zadbać o każdy materac w domu i regularnie przeprowadzać kompleksowe czyszczenie. Podczas codziennego użytkowania pomimo korzystania z pościeli do materaca przenika mnóstwo kurzu, potu i naskórka. Te elementy stają się idealną pożywką dla roztoczy i mikroorganizmów, a głębokie warstwy materaca to idealne środowisko do zalęgania się pleśni, grzybów i drobnoustrojów chorobotwórczych. Utrzymywanie wszystkich materacy w domu w nienagannej czystości pozwoli na bezpieczny i zdrowy sen w higienicznych warunkach.

Domowe sposoby na pranie materaca

Pytania dotyczące domowych sposobów na pranie materaca, często pojawiają się w zapytaniach wyszukiwarek. Jedną z metod wykorzystywaną do usunięcia drobnych plam na materacu jest zastosowanie roztworu wodnego z wody i cytryny. Mieszanka wody z cytryną w proporcjach 2 do 1 i naniesiona bezpośrednio na plamę powinna skutecznie ją wywabić, pozostawiając czysty materac. Trudniejsze zabrudzenia i plamy usunie mieszanka wody z sodą oczyszczoną.

Pastę wykonaną z tych naturalnych składników należy nanieść na pokrowiec i odczekać kilka minut. Po tym czasie wystarczy usunąć pozostałości po paście wilgotną ściereczką i pozostawić materac do wyschnięcia. Oprócz domowych sposobów istnieje jeden najskuteczniejszy sposób – wynajęcie profesjonalnej ekipy sprzątającej, która skutecznie usunie wszystkie plamy nie tylko z powierzchni pokrowca, ale także z głębi materaca.

CleanWhale – profesjonalne pranie materaca w Twoim domu

W CleanWhale dbamy o samopoczucie naszych klientów, dlatego podczas realizacji usługi pranie materaca dokładnie i precyzyjnie czyścimy każdy centymetr produktu. Personel CleanWhale zdaje sobie sprawę, jak ważny jest bezpieczny sen w higienicznych warunkach. Z tego względu dysponujemy zaawansowanym sprzętem przeznaczonym do prania materacy oraz hipoalergicznych środków czyszczących, które skutecznie pozbędą się nawet trudnych do usunięcia plam. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych produktów do czyszczenia każdy materac zostanie idealnie odświeżony i pozbawiony roztoczy, wirusów i bakterii, mnożących się wewnątrz gąbki. Decydując się na wykupienie usługi pranie materaca w CleanWhale zyskujesz gwarancję starannie i dokładnie przeprowadzonego czyszczenia. Podaruj sobie i swojej rodzinie komfortowy wypoczynek na czystych materacach i zarezerwuj usługę w dogodnym terminie.