Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 566
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Auto detailing cennik - poznaj idealną ofertę

Cennik auto detailing - to inwestycja, która przynosi długofalowe korzyści każdemu właścicielowi samochodu, nie tylko poprzez poprawę wyglądu, ale również przez ochronę i konserwację pojazdu na najwyższym poziomie.

Profesjonalny detailing auta to usługa, która zyskuje na popularności wśród właścicieli samochodów, poszukujących bardziej zaawansowanych i szczegółowych metod pielęgnacji swoich pojazdów. W odróżnieniu od standardowego mycia skupia się nie tylko na czyszczeniu, ale również na głębokiej renowacji i ochronie zarówno wnętrza, jak i zewnętrznych części auta. Usługa ta jest szczególnie popularna w dużych miastach takich jak Warszawa, gdzie warunki drogowe i środowiskowe mogą szczególnie wpływać na stan pojazdów.

Na czym polega auto detailing?

Jest to proces, który obejmuje kilka etapów, mających na celu nie tylko dokładne czyszczenie, ale także konserwację i ochronę samochodu:

 1. Mycie i dekontaminacja: Pierwszy krok to mycie zewnętrzne, które usuwa wszystkie zanieczyszczenia z powierzchni pojazdu. Używa się specjalnych szamponów i glinek do usuwania trudnych zabrudzeń.
 2. Polerowanie: Kolejnym etapem jest polerowanie karoserii, które pomaga usunąć drobne rysy i przywrócić lakierowi pierwotny blask.
 3. Ochrona: Po przywróceniu idealnego wyglądu powierzchnie są traktowane sealantami lub powłokami ceramicznymi, które zapewniają długotrwałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.
 4. Czyszczenie wnętrza: Obejmuje pranie tapicerki, czyszczenie i kondycjonowanie elementów skórzanych, a także dokładne czyszczenie wszystkich trudno dostępnych miejsc.
 5. Ochrona wnętrza: Stosowanie specjalistycznych produktów zabezpieczających wnętrze, takich jak impregnaty na tapicerkę czy kondycjonery do skóry.

Detailing vs. standardowe mycie pojazdu

Omawiana usługa oferuje szereg zalet w porównaniu do zwykłego mycia samochodu:

 • Długotrwała ochrona: Zastosowanie zaawansowanych technik i materiałów zapewnia lepszą ochronę lakieru i wnętrza pojazdu.
 • Wartość estetyczna i ochrona inwestycji: Regularnie przeprowadzany detailing może znacząco zwiększyć wartość odsprzedażową samochodu.
 • Indywidualne podejście: Każdy etap jest dostosowany do specyfiki samochodu i oczekiwań klienta, co pozwala na osiągnięcie najlepszych możliwych efektów.

Auto detailing Warszawa cennik

Ceny usług detailingowych mogą się różnić w zależności od wielkości pojazdu, stanu, jaki wymaga interwencji, oraz zakresu wykonywanych czynności. Wysokiej klasy serwisy oferują różnorodne pakiety, które można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego kierowcy. Typowy auto detailing cennik w Warszawie przedstawia się następująco:

 • Cennik auto detailing - podstawowy pakiet: od 700 zł do 1200 zł, w zależności od wielkości samochodu i zakresu usług.
 • Kompleksowe mycie i zabezpieczenie lakieru: ceny mogą wynosić od 1500 zł do 3000 zł.
 • Auto detailing kurs cena: szkolenia dla osób chcących nauczyć się technik detailingowych mogą kosztować od 1500 zł do 4000 zł, w zależności od poziomu zaawansowania i czasu trwania kursu.

Auto detailing cennik - CleanWhale

Jesteśmy profesjonalną platformą, oferującą wszelkiego rodzaju usługi związane z czystością, w tym kompleksowy detailing samochodu w Warszawie. Wybierając naszą opcję, możesz być pewien, że Twoje auto zostanie odnowione z dbałością o każdy szczegół.

Partnerzy CleanWhale zajmą się Twoim pojazdem z pełnym zaangażowaniem i zapałem, przeprowadzając cały proces starannie i precyzyjnie. Wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt i tylko bezpieczne dla użytkowników auta środki czyszczące. Złożenie zamówienia zajmie Ci dosłownie kilka minut. Zarezerwuj dogodny termin i spraw, że Twój samochód znowu będzie wyglądał jak nowy.

Zamówić auto detailing
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy