Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 566
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Czyszczenie tapicerki samochodowej Warszawa w przystępnej cenie

Czyszczenie tapicerki samochodowej nie musi być już dłużej problematyczne - firma CleanWhale prezentuje szereg usług sprzątania samochodu z gwarancją zadowolenia z wykonanego serwisu.

Czyszczenie tapicerki samochodowej Warszawa — dlaczego warto?

Z pewnością każdy z nas uwielbia jazdę dobrze prezentującym się samochodem. Jednak nic nie ma większego znaczenia dla kierowcy jak wnętrze pojazdu, którym się przemieszcza. Zadbany i wyczyszczony samochód to podstawa komfortowej jazdy, dlatego regularne dbanie o wewnętrzne elementy wyposażenia jest kluczowe do utrzymania komfortu. Wiele osób posiadających samochód spędza w nim w ciągu dnia wiele godzin. Dla niektórych stanowi także niezastąpione narzędzie pracy służące do przemieszczania się w odległe miejsca, czy przewożeniu narzędzi, zakupów lub innych przedmiotów.

Wszystkie te czynności dodatkowo powodują przedostawanie się różnych zanieczyszczeń do wnętrza auta i konieczność czyszczenia tapicerki, która jest szczególnie podatna na zabrudzenia. Przede wszystkim regularne czyszczenie tapicerki samochodowej sprawia, iż utrzymuje ona swoją jakość przez zdecydowanie dłuższy czas. Po drugie dzięki częstemu czyszczeniu tapicerki nasz samochód utrzyma swoją świeżość i zapach, jaki chcielibyśmy posiadać w naszym pojeździe.

Jakie elementy wyposażenia obejmuje czyszczenie tapicerki samochodowej?

Czyszczenie tapicerki samochodowej obejmuje wszystkie jej elementy: fotele, wykładzina, podsufitka, tapicerka na drzwiach bocznych i w bagażniku. Każdy z tych elementów narażony jest na zupełnie inne rodzaje zabrudzeń. Ważne jest, by dobrać skuteczną metodę czyszczenia tapicerki do rodzaju zabrudzeń oraz odpowiednie produkty, które pomogą w ich usunięciu. Tapicerka materiałowa na fotelach lub tylnej kanapie jest narażona najbardziej ze względu na jedzenie, picie i ciągły kontakt z ciałem kierowcy i pasażerów.

Wykładziny podłogowe również wymagają częstego czyszczenia i higieny. Podsufitka samochodowa, mimo iż nie posiada ani kontaktu z butami, ani z ciałem człowieka również narażona jest na ogromne zanieczyszczenia, a w samochodach palaczy może być nawet elementem, który brudzi się najbardziej. Jednym z elementów często pomijanych podczas czyszczenia tapicerki jest bagażnik — stanowi on źródło wielu zanieczyszczeń niespotykanych w innych częściach pojazdu. Często bowiem przewozimy w nim rzeczy, które mogą pozostawić uciążliwe plamy i zabrudzenia.

Czyszczenie tapicerki samochodowej — sprawdzone metody

Sposobów na czyszczenie tapicerki samochodowej jest wiele. Jednym z nich jest użycie specjalnego odkurzacza piorącego. Jest to metoda polecana w przypadkach, gdy tapicerka samochodowa nie była czyszczona przez bardzo długi czas. Kolejnym sposobem na czyszczenie tapicerki jest użycie agresywnych środków czyszczących i silnych szczotek. Ten sposób stosuje się tylko w przypadku bardzo silnych zabrudzeń.

Istnieje bowiem ryzyko nieodwracalnego zniszczenia tapicerki. Metodą najmniej inwazyjną, najbezpieczniejszą, ale również najmniej efektywną jest użycie środka o powierzchownym działaniu — sprayu lub pianki. Tę metodę zaleca się jako element regularnego czyszczenia tapicerki samochodu. Po odkurzeniu wnętrza pojazdu użycie takiego preparatu spowoduje zakonserwowanie tapicerki, nadanie blasku. W przypadku mocniejszych zabrudzeń zaleca się użycie szmatki do wzmocnienia efektu działania sprayu.

Zamów czyszczenie tapicerki samochodowej
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy