Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Instrukcja sprzątania własnych czterech kątów to coś czego potrzebujesz? Sprawdź jak to robimy w CleanWhale!

Konkretna instrukcja sprzątania prosto od profesjonalnego personelu CleanWhale pozwoli Ci na szybkie i sprawne odświeżenie całego mieszkania. Poznaj nasze triki i zacznij stosować je we własnym lokum.

Pełna instrukcja sprzątania — zadbaj o swój dom

Jeden wolny dzień w tygodniu to świetna okazja do przeprowadzenia generalnego porządku we własnych czterech kątach. Dla wielu z nas sam proces porządkowania bałaganu wciąż stanowi przykry obowiązek, który wiąże się z poświęceniem wolnego czasu oraz pochłanianiem ogromnych pokładów energii. W dodatku brak motywacji do działania nie pomaga zmobilizować się do posprzątania własnego domu lub mieszkania. Efektem jest powiększający się bałagan i coraz większe ilości nagromadzonego kurzu.

Znając triki i sposoby wpływające na szybkie i sprawne porządkowanie, z pewnością łatwiej jest ogarnąć bałagan w domu. Instrukcja sprzątania to pierwszy krok do uzyskania nieskazitelnie czystych wnętrz w mieszkaniu. Konkretny plan działań bez wątpienia pomoże w sprzątaniu nawet najbardziej zabieganym i zniechęconym przykrymi obowiązkami osobom. W końcu dobra organizacja to podstawa efektywnego działania, nie tylko podczas porządkowania domu dlatego instrukcja sprzątania z pewnością zda egzamin śpiewająco.

Instrukcja sprzątania — od czego zacząć porządkowanie własnego domu?

Przygotowana instrukcja sprzątania pomoże Ci w pozbyciu się nawet największego bałaganu. Pierwszym krokiem będzie wyposażenie się w niezbędny sprzęt i akcesoria. Upewnij się, że posiadasz ściereczki z mikrofibry, gąbki, sprawny odkurzacz i mop do mycia podłóg. Następnie przejrzyj wszystkie środki czystości i pozbądź się tych, których data ważności już dawno wygasła. Przechodząc do realizacji zadania, pozbądź się wszystkich rozpraszaczy, które jedynie przeciągną proces porządkowania. Wyłącz powiadomienia i wycisz telefon. Nie zapomnij wyłączyć telewizora, który niepotrzebnie będzie skupiać Twoją uwagę. Instrukcja sprzątania powinna mieć za to punkt - włącz ulubioną muzykę i zacznij porządkowanie tych pomieszczeń, które najbardziej tego potrzebują. Posprzątaj swoją garderobę i pokoje, w których nagromadził się największy bałagan. Umieść wszystkie rzeczy i przedmioty na swoich miejscach, po czym zacznij wycierać kurze, zaczynając od góry i kierując się ku dołowi, a następnie zajmij się myciem framug, okien i parapetów.

Mycie kuchni i łazienki — instrukcja sprzątania krok po kroku

Po uporaniu się z bałaganem i kurzem w pokojach trzeba przejść do czyszczenia kuchni i łazienki, które zwykle wymagają większej uwagi. Instrukcja sprzątania mówi, aby przetrzeć wszystkie elementy armatury łazienkowej i sanitariatów kuchennych ściereczką z mikrofibry nasączoną w niezawodnym roztworze wody i octu. Ocet nie tylko wykazuje świetne właściwości czyszczące, ale również doskonale dezynfekuje powierzchnie, pozbywając się wszelkich zarazków i bakterii. Dokładnie wyczyść wszystkie sprzęty AGD w kuchni, używając do tego octu, sody oczyszczonej i soku z cytryny. Naturalne składniki zapewniają bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzeń mających bezpośredni kontakt z żywnością. Na samym końcu zajmij się dokładnym odkurzeniem wszystkich podłóg w domu, a następnie umyj płytki w łazience i resztę podłóg. Możesz użyć gotowych preparatów do podłóg lub wykorzystać mieszankę wody z octem i kilku kropel soku z cytryny. Tak przygotowana i wcielona w życie instrukcja sprzątania z pewnością ułatwi nieprzyjemne obowiązki i sprawi, że regularne porządkowanie będzie przebiegać szybko i sprawnie.

Zamów sprzątanie własnych czterech kątów
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy