Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Jaka jest cena za pranie kanapy?

Poznaj cenę prania kanapy w Warszawie. Praine tapicerki z dojazdem do domu już od 140 zł! Zobacz, jak wygląda proces czyszczenia oraz ile trwa pranie kanapy!

Jaka jest cena za pranie kanapy?

Pranie kanap to męczące zajęcie, które często może zająć pół dnia. Zdejmowanie poszewek ze wszystkich poduszek, rozbieranie kanapy na czynniki pierwsze, odplamianie – te czynności są nie tylko czasochłonne, ale też mogą nie przynieść odpowiednio zadowalającego efektu. Dlatego też warto zainteresować się praniem kanap z dojazdem do domu i po prostu zamówić kogoś, kto wykona je za nas. Mamy wtedy gwarancję, że zostanie ono przeprowadzone profesjonalnie, a także że przypadkiem czegoś nie zniszczymy. Pranie kanap pozwala nam się cieszyć świeżym i czystym meblem, pozbawionym zabrudzeń oraz zbędnych alergenów i roztoczy.

Szczególnie uciążliwe jest pranie tapicerki kanapy. W przypadku poduszek zdjęcie i upranie poszewek w pralce nie powinno stanowić większego problemu, jednak sama tapicerka jest znacznie mniej poręczna. Często też nasze kanapy mogą być uszyte z bardziej problematycznych materiałów, jak prawdziwa czy sztuczna skóra, wełna czy jedwab. Podobnie lepiej nie wrzucać do pralki obicia z dekoracyjnymi elementami, ponieważ pranie w pralce może być zbyt inwazyjne dla delikatnych materiałów.

Pranie kanapy – koszt

Cena prania kanap w Warszawie zależy od wielkości mebla. Nie ważne jednak, z jakiego włókna jest wykonana. Pranie poduszek jest wliczone w cenę, bez względu na to, ile ich masz. Dwuosobową kanapę wypierzemy już za 140 zł! Największy mebel, jaki mamy do dyspozycji w swoim cenniku to narożnik siedmioosobowy, którego pranie kosztuje 200 zł. Jak widzisz, staramy się być bardzo wyrozumiali, układając koszt prania kanap w Warszawie.

Kwota ta zawiera zawsze wynagrodzenie dla specjalisty od czyszczenia tapicerki oraz bezwodne pranie kanap. Jest to usługa prania sofy na miejscu, która pozwoli Ci cieszyć się czystym i świeżym meblem bez wychodzenia z domu. Koszt prania kanapy jest z pewnością warty zaoszczędzonego czasu!

Ile trwa pranie kanapy?

Pranie kanapy trwa około jedną godzinę bez względu na jej wielkość. Odbywa się to tak szybko, ponieważ nie ma potrzeby zdejmowania z niej pokrowców i poszewek. Specjalista od prania tapicerki używa profesjonalnego sprzętu, którym rozpyla hipoalergiczne środki czyszczące na pranym meblu w odpowiedniej temperaturze. Zwraca on uwagę, aby każdy fragment mebla został potraktowany parą wodną.

To, ile trwa pranie kanapy, zależy od jej rozmiaru. Im jest większa, tym bardziej poczujesz różnicę. Pranie samemu dużej kanapy spokojnie będziemy musieli rozłożyć na kilka dni. Specjalista z profesjonalnym sprzętem sprawi, że będziesz mógł cieszyć się czystym meblem już tego samego dnia.

Firma Clean Whale może pochwalić się stuprocentowym zadowoleniem swoich klientów za usługę prania kanapy w domu w Warszawie. Opinie o naszych specjalistach od prania chemicznego są zawsze na najwyższym poziomie. Skorzystaj ze zniżki na pierwsze zamówienie i sam zobacz, jaką masz opinię o praniu kanap w Warszawie przeprowadzonym przez naszą firmę.

Pranie tapicerki kanapy

Nasze środki czyszczące są hipoalergiczne. Po praniu mebli całkowicie spłukujemy środki czyszczące ze wszystkich powierzchni. Pranie mebli jest bezpieczne dla dzieci i zwierząt.

Nie musisz czekać, aż Twoja sofa będzie brudna. Już teraz zamów profilaktyczne pranie kanapy.

Nasze pranie jest antybakteryjne, a środki czyszczące, których używamy do usuwania zabrudzeń, mają również funkcje impregnacyjną. Skutecznie usuwamy powstałe plamy bez uszkodzenia mebla. Należy jednak pamiętać, że im dłużej czasu mija od powstania zabrudzenia, tym bardziej wsiąka ono we włókna sofy. Zamów więc czyszczenie kanapy jak najszybciej!

Zamówić pranie kanapy Warszawa
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy