Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga Brno
Słowacja
Bratysława
+48 732 106 566
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy
Słowacja

Jaka jest cena za pranie kanapy?

Poznaj cenę prania kanapy w Warszawie. Praine tapicerki z dojazdem do domu już od 140 zł! Zobacz, jak wygląda proces czyszczenia oraz ile trwa pranie kanapy!

Jaka jest cena za pranie kanapy?

Pranie kanap to męczące zajęcie, które często może zająć pół dnia. Zdejmowanie poszewek ze wszystkich poduszek, rozbieranie kanapy na czynniki pierwsze, odplamianie – te czynności są nie tylko czasochłonne, ale też mogą nie przynieść odpowiednio zadowalającego efektu. Dlatego też warto zainteresować się praniem kanap z dojazdem do domu i po prostu zamówić kogoś, kto wykona je za nas. Mamy wtedy gwarancję, że zostanie ono przeprowadzone profesjonalnie, a także że przypadkiem czegoś nie zniszczymy. Pranie kanap pozwala nam się cieszyć świeżym i czystym meblem, pozbawionym zabrudzeń oraz zbędnych alergenów i roztoczy.

Szczególnie uciążliwe jest pranie tapicerki kanapy. W przypadku poduszek zdjęcie i upranie poszewek w pralce nie powinno stanowić większego problemu, jednak sama tapicerka jest znacznie mniej poręczna. Często też nasze kanapy mogą być uszyte z bardziej problematycznych materiałów, jak prawdziwa czy sztuczna skóra, wełna czy jedwab. Podobnie lepiej nie wrzucać do pralki obicia z dekoracyjnymi elementami, ponieważ pranie w pralce może być zbyt inwazyjne dla delikatnych materiałów.

Pranie kanapy – koszt

Cena prania kanap w Warszawie zależy od wielkości mebla. Nie ważne jednak, z jakiego włókna jest wykonana. Pranie poduszek jest wliczone w cenę, bez względu na to, ile ich masz. Dwuosobową kanapę wypierzemy już za 140 zł! Największy mebel, jaki mamy do dyspozycji w swoim cenniku to narożnik siedmioosobowy, którego pranie kosztuje 200 zł. Jak widzisz, staramy się być bardzo wyrozumiali, układając koszt prania kanap w Warszawie.

Kwota ta zawiera zawsze wynagrodzenie dla specjalisty od czyszczenia tapicerki oraz bezwodne pranie kanap. Jest to usługa prania sofy na miejscu, która pozwoli Ci cieszyć się czystym i świeżym meblem bez wychodzenia z domu. Koszt prania kanapy jest z pewnością warty zaoszczędzonego czasu!

Ile trwa pranie kanapy?

Pranie kanapy trwa około jedną godzinę bez względu na jej wielkość. Odbywa się to tak szybko, ponieważ nie ma potrzeby zdejmowania z niej pokrowców i poszewek. Specjalista od prania tapicerki używa profesjonalnego sprzętu, którym rozpyla hipoalergiczne środki czyszczące na pranym meblu w odpowiedniej temperaturze. Zwraca on uwagę, aby każdy fragment mebla został potraktowany parą wodną.

To, ile trwa pranie kanapy, zależy od jej rozmiaru. Im jest większa, tym bardziej poczujesz różnicę. Pranie samemu dużej kanapy spokojnie będziemy musieli rozłożyć na kilka dni. Specjalista z profesjonalnym sprzętem sprawi, że będziesz mógł cieszyć się czystym meblem już tego samego dnia.

Firma Clean Whale może pochwalić się stuprocentowym zadowoleniem swoich klientów za usługę prania kanapy w domu w Warszawie. Opinie o naszych specjalistach od prania chemicznego są zawsze na najwyższym poziomie. Skorzystaj ze zniżki na pierwsze zamówienie i sam zobacz, jaką masz opinię o praniu kanap w Warszawie przeprowadzonym przez naszą firmę.

Pranie tapicerki kanapy

Nasze środki czyszczące są hipoalergiczne. Po praniu mebli całkowicie spłukujemy środki czyszczące ze wszystkich powierzchni. Pranie mebli jest bezpieczne dla dzieci i zwierząt.

Nie musisz czekać, aż Twoja sofa będzie brudna. Już teraz zamów profilaktyczne pranie kanapy.

Nasze pranie jest antybakteryjne, a środki czyszczące, których używamy do usuwania zabrudzeń, mają również funkcje impregnacyjną. Skutecznie usuwamy powstałe plamy bez uszkodzenia mebla. Należy jednak pamiętać, że im dłużej czasu mija od powstania zabrudzenia, tym bardziej wsiąka ono we włókna sofy. Zamów więc czyszczenie kanapy jak najszybciej!

Zamówić pranie kanapy Warszawa
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Latest blog posts
Cennik Usług Sprzątających w Warszawie - Kompleksowy Przewodnik

Cennik Usług Sprzątających w Warszawie - Kompleksowy Przewodnik️

W dzisiejszych czasach, kiedy życie staje się coraz bardziej zabiegane, wielu z nas szuka sposobów, aby zaoszczędzić czas i energię na codziennych obowiązkach, takich jak sprzątania mieszkań i domów. Z pomocą przychodzą profesjonalne firmy sprzątające, oferujące szeroki zakres usług, od podstawowego sprzątania po kompleksowe czyszczenie po remoncie. Kluczowym aspektem przy wyborze firmy jest jednak zrozumienie, jak kształtują się ceny i co wpływa na końcową wycenę usługi.

Ile kosztuje sprzątanie domu i mieszkania? Ceny i porady - Warszawa i inne miasta

Ile kosztuje sprzątanie domu i mieszkania? Ceny i porady - Warszawa i inne miasta️

Czystość w domu to nie tylko kwestia estetyki, ale również zdrowia i samopoczucia wszystkich domowników. W dzisiejszych zabieganych czasach nie każdy ma jednak czas lub energię, by samodzielnie zadbać o porządek, szczególnie w dużych przestrzeniach lub przy intensywnym trybie życia. W takich sytuacjach wiele osób decyduje się na skorzystanie z profesjonalnych usług sprzątających. Ile biorą za sprzątanie mieszkania lub domu?

Ile kosztuje pranie dywanu? - Zamów pranie chemiczne dywanu już dziś!

Ile kosztuje pranie dywanu? - Zamów pranie chemiczne dywanu już dziś!️

Zastanawiasz się, ile kosztuje pranie dywanu? Clean Whale oferuje pranie chemiczne dywanu już od 10 zł za metr!

Pranie dywanów Warszawa - Cennik

Pranie dywanów Warszawa - Cennik️

Zastanawiasz się, ile kosztuje pranie dywanów w Warszawie? Clean Whale oferuje pranie wykładzin i dywanów już od 10 zł za metr!