Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Mycie tapicerki samochodowej Warszawa - postaw na profesjonalizm

Mycie auta pranie tapicerki: poznaj fachowe metody, takie jak pranie ekstrakcyjne, mycie parowe czy zastosowanie urządzeń firmy Karcher, które zapewniają skuteczne i trwałe rezultaty.

Tapicerka samochodowa jest jednym z najważniejszych elementów wnętrza auta, który wymaga regularnej pielęgnacji. Codzienne użytkowanie pojazdu naraża ją na różne zabrudzenia i uszkodzenia, dlatego pranie tapicerki jest kluczowe dla utrzymania jej w dobrym stanie. Poniżej omówimy najczęstsze przyczyny zabrudzeń, różne domowe i fachowe metody czyszczenia, oraz przybliżymy ceny za tę usługę w Warszawie.

Na co jest narażona tapicerka w samochodach?

 1. Brud i kurz: Codzienne użytkowanie pojazdu sprawia, że kurz i brud osadzają się na powierzchni tapicerki.
 2. Plamy: Rozlane napoje, jedzenie i inne substancje mogą powodować trudne do usunięcia plamy.
 3. Zwierzęta: Sierść, ślina i pazury zwierząt domowych mogą powodować zabrudzenia i uszkodzenia wnętrz.
 4. Wilgoć: Wilgoć może prowadzić do powstawania pleśni i nieprzyjemnych zapachów.
 5. Uszkodzenia mechaniczne: Intensywne użytkowanie, noszenie ostrych przedmiotów czy dzieci mogą powodować przetarcia i zarysowania.

Domowe metody czyszczenia tapicerki samochodowej

Dla osób, które preferują samodzielne mycie tapicerki samochodowej, istnieje kilka domowych metod, które mogą być skuteczne. Oto kilka z nich:

 • Odkurzanie - Regularne odkurzanie pomaga w usunięciu luźnych zabrudzeń. Użyj odkurzacza z odpowiednią końcówką do tapicerki, aby dotrzeć do wszystkich zakamarków.
 • Soda oczyszczona - Soda jest skuteczna w usuwaniu zapachów i drobnych plam. Posyp sodą oczyszczoną tapicerkę, pozostaw na kilka godzin, a następnie dokładnie odkurz.
 • Roztwór wody z octem - Mieszanka wody z octem w proporcji 1:1 może być używana do usuwania plam. Spryskaj roztworem plamy i przetrzyj miękką ściereczką. Upewnij się, że dobrze osuszysz tapicerkę po czyszczeniu.

Przykładowe fachowe metody czyszczenia wnętrz pojazdów

Czyszczenie parowe

Ta technika wykorzystuje gorącą parę do rozpuszczania brudu i zabijania bakterii. Jest to metoda ekologiczna, która nie wymaga użycia środków chemicznych. Para wnika głęboko w materiał, skutecznie usuwając plamy i odświeżając materiał.

Karcher mycie tapicerki

Jedną z najpopularniejszych metod czyszczenia wnętrza samochodu jest pranie ekstrakcyjne. Firma Karcher jest znana z produkcji wysokiej jakości urządzeń do tego typu zadań. Sposób polega na wtryskiwaniu pod ciśnieniem roztworu czyszczącego w głąb tapicerki, a następnie odsysaniu go wraz z zabrudzeniami. Pranie ekstrakcyjne jest skuteczne w usuwaniu głęboko osadzonych zabrudzeń i plam. Z kolei urządzenia Karcher są łatwe w użyciu i zapewniają doskonałe rezultaty.

Mycie tapicerki samochodowej cena

Koszty prania tapicerki samochodowej mogą się różnić w zależności od firmy, zakresu usług oraz wybranej metody czyszczenia. Orientacyjnie cena w Warszawie kształtuje się następująco:

 • Pranie ekstrakcyjne: od 150 do 400 zł za czyszczenie poszczególnych elementów wnętrza samochodu.
 • Parowe mycie tapicerki: od 300 do 500 zł, w zależności od rozmiaru pojazdu i stopnia zabrudzenia.
 • Karcher mycie tapicerki: ceny zaczynają się od 200 zł za czyszczenie poszczególnych elementów wnętrza samochodu.

Pranie tapicerki samochodowej z CleanWhale

Jesteśmy popularną platformą, oferującą kompleksowe usługi czystościowe, w tym profesjonalne czyszczenie tapicerki w samochodach. W ofercie CleanWhale znajdziesz również: pranie dywaników, ozonowanie wnętrza i klimatyzacji, mycie nadwozia i podwozia, czyszczenie felg, silnika, mycie szyb, profesjonalną renowację lakieru i wiele innych usług.

Oferujemy atrakcyjne ceny, zapewniamy rabaty przy regularnych zleceniach. Na naszej platformie od razu widzisz łączny koszt, datę i masz gwarancję, że usługa zostanie zrealizowana. Zamówienie złożysz w kilka minut, za pomocą paru kliknięć. Zaufaj CleanWhale i przekonaj się, że dzięki możliwości zamawiania usług online zarządzanie czystością stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Zamów mycie tapicerki
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy