Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Nike Air Max - skuteczne metody i koszty naprawy

Poznaj najczęstsze problemy, związane z butami Nike Air Max i dowiedz się, jak je naprawić, aby mogły nadal Tobie służyć przez wiele lat, zachowując swój komfort i styl.

Buty Nike Air Max to jeden z najpopularniejszych modeli sportowego obuwia na świecie, ceniony za swoją wygodę, styl i innowacyjny system amortyzacji. Jednak, jak każde buty, mogą ulec zużyciu lub uszkodzeniu. W tym artykule omówimy, jak przeprowadzić ich naprawę, w tym naprawę poduszek i całego systemu.

Najczęstsze problemy z butami tej serii

Obuwie tej serii, choć trwałe, może ulec różnym uszkodzeniom. Oto najczęstsze problemy i sposoby ich naprawy:

Naprawa systemu Air Max

Innowacyjny mechanizm amortyzacji jest podstawą systemu i kluczowym elementem komfortu tych butów. Niestety, może on ulec uszkodzeniu.

 • Uszkodzenie poduszki powietrznej: Jednym z najczęstszych problemów jest przebicie lub wyciek powietrza z poduszki. Naprawa jest trudna i zazwyczaj wymaga wymiany całej poduszki. Specjalistyczne warsztaty oferują tę usługę, wykorzystując oryginalne części zamienne.
 • Nieszczelność: Nieszczelności mogą być naprawione za pomocą specjalnych klejów do obuwia, które tworzą trwałą i elastyczną uszczelkę.

Problem z podeszwą

 • Ścieranie się podeszwy: Podeszwy, zwłaszcza w modelach takich jak Air Max 90, mogą się ścierać przy intensywnym użytkowaniu. Wymiana podeszwy na nową to skuteczny sposób na przywrócenie butom ich pierwotnej funkcjonalności.
 • Pęknięcia i przetarcia: Pęknięcia w podeszwie mogą być naprawione za pomocą specjalistycznych klejów i materiałów naprawczych, które zapewniają trwałość.

Uszkodzenia cholewki

 • Rozprucie szwów: Rozprute szwy można naprawić, zszywając je mocnymi nićmi przeznaczonymi do obuwia. Ważne jest, aby używać odpowiednich igieł i technik, żeby zapewnić trwałość naprawy.
 • Przetarcia i dziury: Przetarcia i dziury w materiałowej części cholewki można naprawić za pomocą łat i specjalnych klejów.

Samodzielna naprawa Air Max

Własnoręczna naprawa butów Nike jest możliwa, jeśli masz odpowiednie narzędzia i materiały. Oto kilka porad dotyczących niektórych uszkodzeń:

Naprawa poduszek Air Max

 1. Lokalizacja uszkodzenia: Zidentyfikuj miejsce uszkodzenia poduszki powietrznej.
 2. Usunięcie nieszczelności: Nałóż specjalny klej do obuwia na uszkodzoną powierzchnię, tworząc warstwę uszczelniającą. Pozostaw do wyschnięcia zgodnie z instrukcjami na opakowaniu.

Renowacja podeszw

 1. Naprawa pęknięć: Nałóż klej na pęknięcia w podeszwie, dociskając materiał w taki sposób, aby klej mógł dobrze związać obie części.
 2. Wymiana podeszwy: Jeśli jest mocno zużyta, można ją wymienić. Zakup nową podeszwę odpowiednią do modelu Air Max 90 i przymocuj ją za pomocą kleju do obuwia.

Naprawa cholewki

 1. Zszywanie szwów: Użyj mocnych nici i igły, aby zszyć rozprute szwy. Pamiętaj, aby używać technik, które zapewnią trwałość naprawy.
 2. Łatki na przetarcia: Nałóż łatki na przetarte miejsca, używając kleju do tkanin, aby zapewnić trwałe połączenie.

Ile kosztuje naprawa Air Max w Warszawie?

Profesjonalna naprawa obuwia jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem, gdyż zapewnia wysoką jakość wykonania, trwałość oraz gwarancję na usługę. Koszt naprawy Nike Air Max w Warszawie zależy od rodzaju i skomplikowania potrzebnych zabiegów. Średnia cena waha się od 150 do 300 złotych, w zależności od zakresu prac i użytych materiałów.

 • Naprawa poduszek Air Max: Koszt naprawy poduszek powietrznych wynosi zazwyczaj od 150 do 250 złotych.
 • Wymiana podeszwy: Cena wymiany podeszwy to około 100 do 200 złotych.
 • Naprawa cholewki: Koszt naprawy cholewki zależy od rodzaju uszkodzenia i wynosi od 50 do 150 złotych.

CleanWhale - fachowa renowacja butów sportowych

Jesteśmy popularną platformą, oferującą różnego rodzaju usługi czystościowe, w tym profesjonalną naprawę i renowację butów. W ofercie CleanWhale znajdziesz kremowanie, polerowanie i pastowanie skóry, czyszczenie i farbowanie obuwia, podklejanie czubków, usuwanie soli, ozonowanie, wybielanie podeszw oraz wiele innych usług.

Oferujemy przyjemne ceny, a zamówienie złożysz w kilka minut, za pomocą paru kliknięć. Na naszej platformie od razu widzisz łączny koszt, datę i masz gwarancję, że usługa zostanie zrealizowana. Zaufaj CleanWhale i przekonaj się, że dzięki możliwości zamawiania usług online zarządzanie czystością stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Zamów naprawę butów
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy