Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 566
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Poznaj sprawdzone metody na to, jak pozbyć się kurzu we własnym domu

Nie zastanawiaj się dłużej, jak pozbyć się kurzu we własnym domu. Nawiąż współpracę z CleanWhale i ciesz się idealną czystością oraz odświeżonym wnętrzem.

Jak pozbyć się kurzu w mieszkaniu? Poznaj sposoby na kurz

Kurz to dla wielu osób prawdziwa zmora, która spędza sen z powiek. W dodatku ten odwieczny wróg prędzej czy później znowu zawita do każdego domu lub mieszkania. Pojawia się niespodziewanie, na każdej powierzchni — na meblach, podłodze, ubraniach, książkach i wszelkich elementach w domu. Ponadto kurz stanowi prawdziwe niebezpieczeństwo dla zdrowia osób z alergią lub problemami układu oddechowego. To w kurzu znajdują się bakterie i zarazki, które mogą pogorszyć stan naszego zdrowia, dlatego tak ważne jest regularne sprzątanie i czyszczenie wszystkich wnętrz w domu.

Niestety nie ma konkretnej odpowiedzi na to, jak pozbyć się kurzu z domu na zawsze, ale istnieje kilka sprawdzonych sposobów, które zapobiegną szybszemu pojawianiu się szarego pyłku na meblach. Poznaj nasze triki i zacznij stosować je w domu, po czym spędzaj wolny czas w higienicznych i świeżych warunkach.

Kurz w domu — metody na pozbycie się uciążliwego pyłku

Regularne sprzątanie i czyszczenie wszystkich powierzchni w mieszkaniu to jeden z najlepszych sposobów na to, jak pozbyć się kurzu. Warto również wcielić w życie kilka sprawdzonych trików, które bez wątpienia ułatwią własnoręczne porządkowanie mieszkania. Jedną z metod na kurz w domu jest pozbycie się wszelkich figurek, pamiątek, zbędnych ramek i innych dekoracji na meblach i stołach. Popularne zbieracze kurzu umieść w ozdobnych pudełkach lub schowaj do szafki. Dzięki temu nie tylko pozbędziesz się nieestetycznych, zakurzonych dekoracji, ale również uporządkujesz salon i pokoje, a także optycznie zyskasz większą ilość miejsca w pomieszczeniach.

Kolejnym sposobem na zminimalizowanie ilości szarego pyłku jest umieszczenie kolekcji książek, kubków lub innych wartościowych zbiorów w przeszklonej meblościance. Zamknięte półki uniemożliwią łatwe dostawanie się kurzu do środka, a odkurzanie meblościanki będzie szybsze i sprawniejsze.

CleanWhale — profesjonalny sposób na kurz w Twoim domu

Regularne porządki w domu to bez wątpienia obowiązek każdego, kto chce ograniczyć ilość kurzu i pyłu we własnych czterech kątach. Cotygodniowe sprzątanie przyczyni się do utrzymania czystości i świeżości w mieszkaniu. Podczas czyszczenia powierzchni warto wykorzystać środki czystości, które pochłaniają pyłek. Dodaj kilka kropel gliceryny do wody i przecieraj powierzchnie ściereczką z mikrofibry. Gliceryna to doskonały sposób na kurz, który sprawi, że pył nie będzie tak szybko osiadał na meblach. Dla wielu osób odwieczna walka z bałaganem i kurzem w domu to istny koszmar, który wymaga czasu, wysiłku i motywacji. Życie w biegu i natłok obowiązków do wykonania nie ułatwia kwestii regularnych porządków.

W takiej sytuacji warto nawiązać stałą współpracę z profesjonalną ekipą sprzątającą CleanWhale, dla której kurz w domu nie stanowi żadnego problemu. Poznaj bogatą ofertę usług sprzątających CleanWhale i złóż swoje pierwsze zamówienie w mniej niż kilka minut. Personel CleanWhale szybko i efektywnie zadba o piękny wygląd Twoich wnętrz i higieniczne warunki w domu.

Zamów sprzątanie w Warszawie
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy