Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Pranie wykładzin Warszawa - Cennik

Zastanawiasz się, ile kosztuje pranie wykładzin w Warszawie? Clean Whale oferuje pranie dywanów i wykładzin już od 10 zł za metr!

Jaki cennik za pranie wykładzin w Warszawie?

Wydaje Ci się, że zwykłe odkurzanie to za mało i chciałbyś dokładnie wyczyścić swoją wykładzinę? Chciałbyś poznać domowy sposób na pranie wykładziny, ale nie jesteś przekonany, czy zdołasz pozbyć się z niego zatęchłego kurzu, bakterii i alergenów? Nic prostszego! Clean Whale oferuje profesjonalne pranie wykładzin i dywanów na wskroś z dojazdem do Twojego domu. Nasze usługi są zawsze dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Boisz się, że czyszczenie wykładzin i dywanów to spory koszt? Cena czyszczenia wykładzin na miejscu to już 10 zł za jeden metr! Zamów usługę i zapłać wygodnie kartą przez internet.

Choć wykładziny częściej spotkamy w biurach, to jednak zdarzają się one i w mieszkaniach. Być może wydaje Ci się, że po podliczeniu wszystkich metrów w Twoim domu, cena za pranie wykładziny jest zniechęcająca. Pamiętaj jednak, że nie jest to usługa, której potrzebujesz co tydzień, a raczej warto odświeżyć wykładzinę raz na pół roku, żeby pozbyć się z niej bakterii i wirusów.

Pranie wykładziny w biurze – Warszawa

Pranie wykładziny biurowej powinno się jednak odbywać częściej. Po biurach krząta się znacznie więcej osób niż po zwykłych mieszkaniach. Chodzą oni po niej w tych samych butach, po których chodzą po ulicy, dlatego też nie tylko rozmazują po wykładzinie brud z ulicy, ale także przenoszą na nią niebezpieczne wirusy i bakterie.

Cennik prania dywanów i wykładzin biurowych jest taki sam jak w mieszkaniach – to tylko 10 zł za metr!

Dzięki usłudze czyszczenia dywanów na wskroś już dzisiaj ekipa sprzątająca może przyjechać i pomóc Ci profesjonalnie pozbyć się brudu.

Czyszczenie wykładzin u klienta – cennik

Firma Clean Whale do czyszczenia chemicznego dywanów wykorzystuje profesjonalny sprzęt Karcher, który cieszy się dużą renomą na rynku sprzątającym. Nasi eksperci są wyszkoleni z obsługi urządzeń, tak byś mógł cieszyć się czystym meblem jeszcze tego samego dnia.

Wystarczy, że zamówisz usługę – wskażesz, ile metrów wykładziny w sumie chciałbyś wyczyścić, a grupa specjalistów przyjedzie do Ciebie i wyczyści wszystko na miejscu. Być może skusisz się na dodatkowe usługi: pranie chemiczne kanapy czy mycie okien.

Każdy kolejny metr wykładziny to tylko 10 zł. W cenę usługi wchodzi praca profesjonalisty oraz sprzęt Karcher – najlepsze urządzenie do prania chemicznego.

Czyszczenie wykładzin – cena

Czyszczenie wykładzin to coraz popularniejsza opcja, która pozwala na większą wygodę w sprzątaniu i oszczędność czasu. Już za 10 zł za metr możesz mieć profesjonalnie wyczyszczoną wykładzinę. Środki użyte podczas prania dywanów na wskroś doszczętnie zabijają roztocza i rozpuszczają brud, znajdujący się głęboko w strukturze dywanu. Dzięki temu możesz cieszyć się czystym i pachnącym dywanem bez wychodzenia z domu. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych środków czyszczących i nowoczesnych technologii Karcher, gwarantujemy, że Twoja wykładzina będzie nie tylko czysta, ale także zachowa swój pierwotny blask i miękkość.

Pranie chemiczne wykładzin w Warszawie staje się nie tylko kwestią estetyki, ale także higieny. Codzienne użytkowanie dywanów sprawia, że zbierają one nie tylko kurz, ale także bakterie i alergeny. Dlatego regularne pranie wykładziny to inwestycja w zdrowie Twoje i Twoich bliskich.

Pranie wykładzin na sucho – domowe sposoby

Jeżeli nie jesteś przekonany do zamówienia usługi prania wykładzin u klienta, możesz spróbować samemu go wyczyścić. Wymieszaj odpowiednią ilość sody z kilkoma kroplami wybranego olejku eterycznego i powstałym proszkiem obsyp cały dywan. Dobrze sprawdzi się olejek cynamonowy lub z drzewa herbacianego, ponieważ mają one właściwości przeciwbakteryjne. Po 15 minutach odkurz dywan z sody. Proces ten pozwoli Ci się nacieszyć czystą i pachnącą wykładziną.

Domowe sposoby na pranie dywanów i wykładzin na sucho nie są jednak tak skuteczne jak ich chemiczne pranie sprzętem Karcher. Dodatkowo pranie dużej powierzchni wykładziny jest bardzo męczące i czasochłonne.

Jeśli szukasz efektywnej firmy do prania wykładzin w Warszawie, skorzystaj z usług Clean Whale. Zapewniamy profesjonalne podejście, skuteczność i terminowość. Przekonaj się, jak nasze pranie wykładzin i dywanów na wskroś może odmienić wygląd i higienę Twojego wnętrza.

Już dziś zamów pranie wykładzin Warszawa i daj się rozpieścić profesjonalistom Clean Whale!

Zamówić pranie wykładzin Warszawa
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy