Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga
Słowacja
Bratysława
+48 732 106 566
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy
Słowacja

Skuteczne pranie materaca w Warszawie

Pranie materaca w CleanWhale to gwarancja profesjonalizmu, bezpieczeństwa i skuteczności. Zadbaj o zdrowie swojej rodziny.

Pranie materaca Warszawa

Każdy z nas spędza 1/3 swojego życia w łóżku, dlatego musimy z uwagą podejść do wyboru idealnego materaca, jak i również jego czystości. Ma to ogromny wpływ na komfort naszego snu oraz samopoczucia jakie będzie nam towarzyszyło przez resztę dnia. Mało tego, prawidłowo dobrany ma wpływ na redukcję występowania wad postawy i pomaga wypocząć po całym dniu pracy i realizacji wszelkich obowiązków. Niestety często oddajemy materac do prania w chwili poważniejszego ubrudzenie, ale jest to poważnym błędem, który ma wpływ na nasze zdrowie.

Wiemy, że najlepsze materace nie należą do tych z niską ceną i z pewnością wpłynie to na mocne zmniejszenie domowego budżetu, ale właśnie to powinno nas zmotywować do tego, aby kompleksowo zadbać o czystość każdego z materacy. Podczas ciągłego użytkowania do materacy wnika bardzo duża ilość kurzy, naskórka i potu- jest to idealną pożywką dla mikroorganizmów i roztoczy, a głębokie warstwy to odpowiednio środowisko dla grzybów, drobnoustrojów chorobotwórczych oraz pleśni. Prawidłowe zadbanie o wszystkie materace znajdujące się w domu pozwoli na odpowiednio bezpieczny, a przede wszystkim zdrowy sen w higienicznych warunkach.

Domowe sposoby na pranie materaca

Zapytanie o domowe sposoby na pranie materaca jest jednym z częściej pojawiających się wyszukiwań w przeglądarce, a jedną z najczęściej wykorzystywanych metod na usunięcie niewielkich plam na materacu jest stworzenie roztworu składającego się tylko i wyłącznie z wody praz cytryny. Przygotowanie mieszanki polega na zmieszaniu wody z cytryną w proporcjach 2 do 1, a następnie powinniśmy przenieść ją bezpośrednio na plamę, którą powinno skutecznie wywabić i pozostać materac bez zabrudzeń. Trudniejszych zanieczyszczeń możemy pozbyć się za pomocą utworzenia mieszanki wody wraz z sodą oczyszczoną.

Powstałą pastę powinniśmy nanieść na materac i odczekać kilka minut, aby mieszanka zaczęła odpowiednio działać na plamę. Po danym czasie wystarczy pozbyć się pozostałości po paście lekko wilgotną ścierką i zostawić materac do wyschnięcia. Poza domowym działaniem jest oczywiście jeszcze jeden bardzo skuteczny i bezpieczny sposób, a mianowicie wynajęcie profesjonalnego serwisu, który efektywnie usunie powstałe zabrudzenia nie tylko z zewnątrz materaca, ale również z wewnątrz.

CleanWhale- profesjonalne pranie materaca w Twoim domu

W naszym serwisie CleanWhale zawsze dbamy o jak najlepsze samopoczucie naszych klientów, dlatego w trakcie wykonywania usługi- pranie materaca bardzo dokładnie i z największą precyzją czyścimy każdy kawałek produktu. Pracownicy serwisu CleanWhale wiedzą doskonale, jak ważny jest bezpieczny i higieniczny sen, dlatego dysponujemy możliwie zaawansowanym sprzętem przeznaczonym do efektywnego prania materacy oraz hipoalergicznymi środkami czyszczącymi, które pomagają nam w skutecznym pozbyciu się nawet najtrudniejszych plam. Poprzez wykorzystanie profesjonalnych produktów każdy z materacy oddany do naszej dyspozycji zostanie idealnie odświeżony i pozbawiony wirusów, bakterii i roztoczy mnożących się w głębszych warstwach. Decydując się na skorzystanie usługi pranie materaca w CleanWhale masz gwarancje dokładnego i starannego przeprowadzenia czyszczenia.

Zamów pranie materaca w Warszawie
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Latest blog posts