Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga
+48 732 106 566
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy

Sprzątanie mieszkań prywatnych - czy warto zatrudnić osobę do sprzątania.

Na co zwrócić uwagę zamawiając sprzątanie mieszkań prywatnie?

Sprzątanie mieszkań prywatnie to usługa, dzięki której Twoje wnętrze będzie piękne, czyste i pachnące. Nasza ekipa sprzątająca zadba o to, aby wszystkie trudnodostępne zakamarki zostały starannie wysprzątane. Posiadamy nowoczesny sprzęt czyszczący i korzystamy tylko ze sprawdzonych i skutecznych środków czystości. Zamawiając sprzątanie mieszkań prywatnych, dokładnie określ swoje potrzeby, a my dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić Twoim meblom, podłogom i oknom dawny blask.

 

Przed skorzystaniem z naszej oferty zastanów się także, w jakich godzinach nasza ekipa ma się pojawić w Twoim mieszkaniu oraz podaj nam liczbę pokoi do wysprzątania i ich przybliżony metraż. Pamiętaj, że wybierając nasze usługi, nie musisz się zaopatrywać w żadne środki czystości, ponieważ nasi pracownicy są wyposażeni we wszystkie niezbędne preparaty i akcesoria potrzebne do kompleksowego wysprzątania Twojego mieszkania.

Sprzątanie mieszkań prywatnych - kto będzie najlepszy?

Sprzątanie mieszkań prywatnych najlepiej zlecić doświadczonym osobom, które potrafią dobrze dobrać środek czystości do danej powierzchni. Zatrudnieni przez nas pracownicy mają fachową wiedzę, dzięki której mogą szybko wysprzątać całe mieszkanie. Stosujemy znane i sprawdzone środki czystości, które są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt oraz pozwalają na skuteczne pozbycie się nieprzyjemnych zapachów. Nasza ekipa sprzątająca jest elastyczna i otwarta na wskazówki klientów.

Cały czas poszukujemy nowych rozwiązań i dbamy o to, aby sprzątanie mieszkań prywatnie było dla naszych klientów jak najmniej uciążliwą usługą, która nie przeszkodzi im w wykonywaniu codziennych obowiązków. W naszej pracy kładziemy duży nacisk na efektywność i komfort klienta, dlatego z naszej oferty chętnie korzystają właściciele zarówno większych, jak i mniejszych lokali mieszkalnych.

Sprzątanie domów prywatnych - ceny i dostępne usługi

Jeśli masz duży dom i nie chcesz poświęcać całego dnia na jego sprzątanie, to koniecznie rozważ naszą innowacyjną usługę. Sprzątanie domów prywatnych polega na czyszczeniu pokoi, łazienek, kuchni, podłóg, klatki schodowej, okien oraz sprzętów AGD. W ramach naszej oferty możemy również wysprzątać Twoją garderobę, balkon, a nawet kuwetę Twojego kota. Nasi pracownicy umyją za Ciebie naczynia i wyprasują ubrania, a od czasu do czasu możemy także wyprać Twoją kanapę i dywany.

 

Cena usługi będzie uzależniona od liczby pokoi i łazienek, a także od wielkości kuchni i rodzaju oraz ilości zleconych nam zadań. Średniej wielkości dom całkowicie posprzątamy w niecałe 6 godzin. Pracujemy w godzinach rannych, popołudniowych, a nawet wieczornych. Na kompleksowe sprzątanie domów prywatnych możesz się umówić w dogodnym dla Ciebie terminie w ciągu tygodnia lub w weekend.

Jeśli zdecydujesz się regularnie korzystać z naszych usług, to zaproponujemy Ci atrakcyjne rabaty. W razie zainteresowania naszą ofertą serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Latest blog posts