Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone
Mycie mikrofalówki

Mycie mikrofalówki

U nas za tę usługę zapłacisz
od 14.40 zł

Najważniejsze korzyści czyszczenia mikrofalówki w domu

Popularność kuchenek mikrofalowych z roku na rok wzrasta. Mikrofalówka coraz częściej staje się obowiązkowym elementem wyposażenia domowej kuchni, pokojów hotelowych, domków na wynajem, a także kuchni w miejscach pracy. Jest to duże udogodnienie dla wszystkich chcących w szybkim czasie podgrzać potrawę lub rozmrozić produkty. Tak samo ważne, jak prawidłowa obsługa, jest czyszczenie mikrofalówki po każdym użyciu. Podgrzewanie posiłków w kuchence mikrofalowej powoduje, że zawarty w potrawach tłuszcz osiada na ściankach komory.

Tłuste zabrudzenia powoduje podgrzewanie sosów lub zup, które po zaschnięciu stanowią trudne do usunięcia plamy. Lekkie zabrudzenia łatwo można usunąć wilgotną szmatką nasączoną płynem do mycia naczyń. Natomiast na zaschnięte i uporczywe plamy istnieje kilka domowych sposobów, które poradzą sobie z odświeżeniem tego typu sprzętu AGD.

Domowe sposoby na mycie mikrofalówki

Warto zaznaczyć, że jeśli czyszczenie mikrofalówki odbywa się regularnie, to proces mycia będzie szybki i sprawny, gdyż świeże plamy tuż po podgrzaniu potraw nie będą stanowić problemu. Jeśli jednak zaschnięty brud, tłuszcz i resztki jedzenia stanowią większe wyzwanie, do tego celu warto wyposażyć się w naturalne środki czyszczące i dezynfekujące, czyli niezawodny ocet i sodę oczyszczoną. Mycie mikrofalówki octem to jeden z prostych i skutecznych sposobów.

Ściereczką nasączoną w roztworze wody i octu należy przetrzeć wewnętrzną komorę mikrofali. Ocet rozpuści tłuste plamy i zdezynfekuje ścianki. Do przypalonych resztek jedzenia, które ciężko usunąć manualnie, należy użyć sody oczyszczonej. Mieszanka 2 łyżeczek sody i szklanki wody podgrzana na najwyższej mocy mikrofali przez około 4 minuty rozpuści przypalone plamy. Po tym czasie wystarczy przetrzeć wilgotną gąbką komorę mikrofali. Najprostszym ze sposobów na czyszczenie mikrofalówki jest wynajęcie profesjonalnej ekipy sprzątającej. Podczas kompleksowego sprzątania kuchni, serwis CleanWhale dokładnie wyczyści wnętrze wszystkich sprzętów AGD, w tym mikrofali.

Oddaj mikrofalówkę i sprzęt AGD w ręce CleanWhale

Decydując się na zamówienie usługi sprzątania w CleanWhale masz pewność, że każdy kąt Twojego domu zostanie dokładnie wyczyszczony i odświeżony. Personel CleanWhale korzysta wyłącznie z certyfikowanego sprzętu do sprzątania i naturalnych środków myjących. Dzięki temu zyskujesz pewność, że cały sprzęt AGD, w tym czyszczenie mikrofalówki przebiega prawidłowo, a powtórne korzystanie ze sprzętu jest możliwe tuż po realizacji zamówienia. CleanWhale to gwarancja starannie przeprowadzonych usług sprzątających za atrakcyjną i konkurencyjną cenę na rynku. Możesz w prosty sposób zaoszczędzić swój czas i jednocześnie cieszyć się idealnie czystym wnętrzem i sprzętem AGD w kuchni. Złóż zamówienie na czyszczenie mikrofalówki na naszej stronie internetowej już dziś i zarezerwuj dogodny termin sprzątania.