Warszawa
Polska
Warszawa Kraków
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Polski English
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Polska
Ukraina
Łotwa

sprzątanie poremontowe w Warszawie

Postawimy finałową kropkę waszego remontu i posprzątamy całkowicie po remoncie. W naszym rozumieniu są to takie porządki, po których wszystko jest wysprzątane i możecie od razu się wprowadzać do swojego mieszkania lub domu.

Posprzątamy wszystkie otwarte powierzchnie, zlikwidujemy plamy od środków budowlanych, wyczyścimy płytki od fugi. Jeśli w mieszkaniu są meble, posprzątamy je zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Umyjemy okna z obu stron, wyrzucimy drobne budowlane śmieci i zupełnie pozbędziemy się budowlanego kurzu. Budowlany kurz, fuga i okna to trzy najbardziej skomplikowane momenty sprzątania po remoncie. Posiadamy całą niezbędną technikę i środki, żeby pomóc wam w osiągnięciu porządku i czystości w domu lub mieszkaniu. Jeżeli pojawi się taka konieczność, weźmiemy ze sobą drabinę.

Nasi współpracownicy są doświadczeni i możemy posłać wystarczającą ilość ludzi, aby wykonać wasze zlecenie w ciągu jednego dnia pracy. Możecie również zamówić czyszczenie chemiczne mebli i dywanów.

Mówimy wam od razu, jaka jest cena –– ona się nie zmieni, nawet jeżeli okaże się, że potrzebujemy więcej czasu. Opłacacie sprzątanie po jego zakończeniu. Można to zrobić kartą lub gotówką.