Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga Brno
Słowacja
Bratysława
+48 732 106 566
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy
Słowacja

Cennik sprzątania mieszkań po remoncie - dowiedz się więcej!

Brudne mieszkanie po remoncie? Sprawdź nasz cennik! Oferujemy konkurencyjne stawki i dokładność. Sprawdź teraz!

Jak wygląda standardowy cennik sprzątania mieszkań po remoncie?

Kiedy nasze mieszkanie po remoncie staje się miejscem zasypanym kurzem i resztkami budowlanymi, myśl o profesjonalnym sprzątaniu staje się kusząca. Zanim jednak zdecydujemy się na taką usługę, warto przyjrzeć się kosztom takich usług. Często firmy decydują o cenie, bazując na:

 • Metrażu mieszkania: Wielkość mieszkania to jeden z głównych czynników wpływających na cennik sprzątania mieszkań po remoncie.
 • Mieszkania do 50m²: 200-400 zł
 • Mieszkania 50-100m²: 400-700 zł
 • Mieszkania powyżej 100m²: od 700 zł wzwyż
 • Zakresie prac: Rodzaj i ilość pracy, jaką trzeba wykonać, również mają wpływ na cennik sprzątania mieszkań po remoncie. Czy potrzebujemy usunąć plamy farby, czy też pozbyć się resztek kleju?
 • Lokalizacji: W większych aglomeracjach miejskich cennik sprzątania mieszkań po remoncie może być wyższy, ze względu na większe koszty prowadzenia działalności.

Cennik sprzątania mieszkań po remoncie a usługi dodatkowe

Nie każdy remont jest taki sam, a co za tym idzie – różne są potrzeby sprzątania po jego zakończeniu. Dlatego cennik sprzątania mieszkań po remoncie może różnić się w zależności od dodatkowych usług, takich jak:

 • Mycie okien: Czyste okna dodają mieszkanie blasku.
 • Czyszczenie dywanów: Dywany często są miejscem gromadzenia się kurzu i brudu po remoncie.
 • Woskowanie podłóg: Woskowana podłoga wygląda estetycznie i jest bardziej odporna na zniszczenia.

Każda z tych usług może wpłynąć na ostateczny cennik sprzątania mieszkań po remoncie.

Porównujemy cennik sprzątania mieszkań po remoncie w różnych regionach

Decyzja o zatrudnieniu firmy sprzątającej po remoncie mieszkania często jest uzależniona od kosztów. Jednak cennik sprzątania mieszkań po remoncie różni się w zależności od regionu Polski. Zastanawiasz się, jak to wygląda w poszczególnych miastach? Oto przykładowe stawki:

 • Warszawa: Stolica może oferować wyższy cennik sprzątania mieszkań po remoncie. Tutaj za usługę zapłacisz od 300-900 zł.
 • Kraków: W tym historycznym mieście ceny wahają się w przedziale od 280-850 zł.
 • Poznań: W Wielkopolsce wydasz od 270-800 zł.
 • Trójmiasto: Morze, plaża i ceny w przedziale od 290-870 zł.

Cennik sprzątania mieszkań po remoncie – Gdzie szukać oszczędności?

Oszczędzanie jest ważne, zwłaszcza gdy nakłady na remont mieszkania były już znaczące. Jak więc nie przepłacić za sprzątanie? Oto kilka wskazówek:

 • Porównanie ofert: Różne firmy mają różne ceny. Analizując cennik sprzątania mieszkań po remoncie, można znaleźć korzystniejsze oferty.
 • Promocje dla stałych klientów: Jeśli planujesz korzystać z usług regularnie, zapytaj o zniżki. Cennik sprzątania mieszkań po remoncie może być atrakcyjniejszy dla lojalnych klientów.
 • Pakiety usług: Zamawiając kilka usług naraz, możemy liczyć na korzystniejszy ceny. Warto zwrócić uwagę na oferty pakietowe.
 • Negocjacje: Pamiętaj, że cennik sprzątania mieszkań po remoncie jest często elastyczny. Dobry negocjator może uzyskać znaczące rabaty.

Kończąc, pamiętaj, że nie tylko cennik sprzątania mieszkań po remoncie jest ważny. Jakość usług, opinie innych klientów i doświadczenie firmy są równie istotne. Czasami warto zapłacić nieco więcej, by być pewnym satysfakcjonującego efektu końcowego.

Zamów sprzątanie po remoncie
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Latest blog posts
Cennik Usług Sprzątających w Warszawie - Kompleksowy Przewodnik

Cennik Usług Sprzątających w Warszawie - Kompleksowy Przewodnik️

W dzisiejszych czasach, kiedy życie staje się coraz bardziej zabiegane, wielu z nas szuka sposobów, aby zaoszczędzić czas i energię na codziennych obowiązkach, takich jak sprzątania mieszkań i domów. Z pomocą przychodzą profesjonalne firmy sprzątające, oferujące szeroki zakres usług, od podstawowego sprzątania po kompleksowe czyszczenie po remoncie. Kluczowym aspektem przy wyborze firmy jest jednak zrozumienie, jak kształtują się ceny i co wpływa na końcową wycenę usługi.

Ile kosztuje sprzątanie domu i mieszkania? Ceny i porady - Warszawa i inne miasta

Ile kosztuje sprzątanie domu i mieszkania? Ceny i porady - Warszawa i inne miasta️

Czystość w domu to nie tylko kwestia estetyki, ale również zdrowia i samopoczucia wszystkich domowników. W dzisiejszych zabieganych czasach nie każdy ma jednak czas lub energię, by samodzielnie zadbać o porządek, szczególnie w dużych przestrzeniach lub przy intensywnym trybie życia. W takich sytuacjach wiele osób decyduje się na skorzystanie z profesjonalnych usług sprzątających. Ile biorą za sprzątanie mieszkania lub domu?

Ile kosztuje pranie dywanu? - Zamów pranie chemiczne dywanu już dziś!

Ile kosztuje pranie dywanu? - Zamów pranie chemiczne dywanu już dziś!️

Zastanawiasz się, ile kosztuje pranie dywanu? Clean Whale oferuje pranie chemiczne dywanu już od 10 zł za metr!

Pranie dywanów Warszawa - Cennik

Pranie dywanów Warszawa - Cennik️

Zastanawiasz się, ile kosztuje pranie dywanów w Warszawie? Clean Whale oferuje pranie wykładzin i dywanów już od 10 zł za metr!