Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 566
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Firma sprzątająca mycie okien: perfekcyjna czystość

Wybierz najlepszych! Firma sprzątająca mycie okien zapewni krystaliczną czystość. Zaufaj ekspertom.

Firma sprzątająca – mycie okien i nie tylko, czyli jakie usługi wykonują fachowcy?

Jeśli interesuje nas wynajęcie firmy sprzątającej, która będzie zajmowała się utrzymywaniem czystości w naszym biurze lub mieszkaniu, koniecznie powinniśmy dowiedzieć się, jakie są tak właściwie usługi realizowane przez tego typu przedsiębiorstwa. W końcu każdy biznes może mieć inną ofertę, co rzecz jasna wpływać będzie na naszą ocenę i następujący po niej wybór.

  • Firma sprzątająca mycie okien
  • - jakie są inne usługi przedsiębiorstw tego typu? W pierwszej kolejności należy tu oczywiście wymienić ogólne czyszczenie przestrzeni biurowych lub domowych, czyli ich odkurzanie, ścieranie kurzy, mycie podłóg, a także usuwanie z powierzchni wszelkich zabrudzeń.
  • Inną niezwykle ważną usługą, którą zwykle realizuje firma sprzątająca mycie okien, jest regularne i bardzo dokładne usuwanie kurzu ze wszystkich powierzchni, czyli np. z mebli, różnego typu sprzętu elektronicznego, lecz także z elementów oświetlenia lub przedmiotów dekoracyjnych.
  • Nie da się ukryć, że bardzo ważnym zakresem pracy przeciętnej firmy sprzątającej jest dbanie o czystość kuchni, a także łazienki. Chodzi oczywiście nie tylko o usuwanie kurzy lub mycie podłóg, lecz dbanie także o właściwą czystość elementów sanitarnych.

Firma sprzątająca mycie okien – jak to wygląda?

Jednym z podstawowych zadań, które realizuje firma sprzątająca mycie okien i inne usługi związane z czystością domową lub biurową, jest dbanie o odpowiedni stan okien. Nic więc dziwnego, że sporo chętnych do skorzystania z usług takich firm zastanawia się, jak dokładnie jest to realizowane.

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że przed rozpoczęciem mycia pracownik, którego zatrudnia firma sprzątająca mycie okien, ocenia dane okno, a także jego zabrudzenie, a następnie informuje od tym zleceniodawcę. W kolejnym kroku doprowadzane do czystości są ramy okienne oraz parapety. Następnie przechodzi się do mycia szyb okiennych, oczywiście z obydwu stron. Ostatnim etapem mycia okna jest kontrola jakości, czyli upewnienie się, czy szyby, a także ramy zostały odpowiednio oczyszczone z zabrudzenia. Kontrola często odbywa się wraz ze zlecającym.

Firma sprzątająca mycie okien – dlaczego warto?

Sporo osób zastanawia się, czy korzystanie z usług takich firm jest w ogóle opłacalne. Czy nie lepszym pomysłem będzie samodzielne doprowadzenie ich do odpowiedniej czystości, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze wydać na coś innego? Przyjrzyjmy się więc bliżej, jakie zalety ma firma sprzątająca mycie okien.

  • Przede wszystkim wiedzieć musimy, że wynajęcie fachowca oznaczać dla nas będzie ogromną oszczędność czasu. Jeśli chcielibyśmy samodzielnie zadbać o stan wizualny wszystkich okien w domu lub w biurze, musielibyśmy poświecić na to nawet cały dzień. Firma sprzątająca mycie okien, która zatrudnia osobę specjalizującą się w takim zadaniu, zrobi to znacznie szybciej.
  • Co ciekawe, inną bardzo dużą zaletą jest wynikająca z tego oszczędność. Już same akcesoria i środki myjące mogłyby wyrównać koszt wynajęcia fachowca, a pozostawać jeszcze będzie kwestia wykonania danej usługi.

Firma sprzątająca mycie okien – ile to kosztuje?

Jak można się bez trudu domyślić, wszystko tak naprawdę zależy od ogólnego zakresu pracy, który będzie wykonywała firma sprzątająca mycie okien, a także od tego, jak wiele posiada się okien. Przyjmuje się jednak, że specjalistyczna firma sprzątająca za umycie jednego okna pobierze opłatę w wysokości około 35 złotych.

Podsumowując, firma sprzątająca mycie okien - czy warto? Zdecydowanie tak, gdyż nie jest to specjalnie duży wydatek, a korzyści ogromne.

Zamówić mycie okien
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy