Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 566
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Jaka jest optymalna stawka za sprzątanie domu - czy wybrać rozliczenie godzinowe, czy od zlecenia?

Gdy nie masz czasu na domowe porządki, zawsze możesz zamówić ekipę, która zrobi tom za ciebie, a na dodatek dowiesz się od razu, ile wynosi stawka za sprzątanie domu.

Stawka za sprzątanie w domu - ile trzeba zapłacić Pani od sprzątania?

Stawka za sprzątanie domu to 55 - 150 zł za pomieszczenie. Istnieje kilka zmiennych, które wpływają na wysokość całkowitej ceny:

- wielkość domu - im więcej pokoi jest w mieszkaniu, tym niższa cena za pojedynczy pokój;
- czy masz zwierzęta - sierść sprawia, że trzeba dłużej i dokładniej odkurzać mieszkanie, do tego dochodzi czyszczenie kuwet;
- jak często będzie odbywać się sprzątanie - regularne sprzątanie będzie tańsze niż jednorazowe (nawet do 20%);
- czy usługa jest realizowana dla firmy, czy dla osoby prywatnej.

Stawka godzinowa za sprzątanie domu z dojazdem i wszystkimi kosztami zwykle nie przekracza 50 zł za godzinę. Przy zastosowaniu zniżek i regularności cenę można obniżyć nawet do 40 zł za godzinę. W cenę każdego sprzątania wliczone jest sprzątanie kuchni i pokoju.

Stawka za sprzątanie - jak ustalane są ceny od godziny sprzątania

Stawka godzinowa za sprzątanie domu może zostać ustalona na podstawie usług, które są wykonywane, jednak dobór usług zwykle stanowi różnicę jedynie kilku procent. Wycenę godzinową podejmuje się też na podstawie tego, ile osób będzie czyścić dane mieszkanie jednocześnie. Jednakże typowo to jedna osoba obsługuje dany dom, imprezę czy mieszkanie. Należy wziąć pod uwagę ogólny czas, jaki zostanie poświęcony na sprzątanie. Im dłużej i częściej dane miejsce jest sprzątane, tym niższa jest stawka za godzinę. W naszej firmie stawka godzinowa za sprzątanie domu jest zmienna, ponieważ obsługujemy różne rodzaje pomieszczeń i posiadamy zniżki dla klientów. Przykładowo:

  • 3-pokojowe mieszkanie sprząta się 5 godzin, co przy cenie 210 zł daje stawkę godzinową na poziomie ok. 42 zł,
  • 2-pokojowe mieszkanie sprząta się 4 godziny, co przy cenie 180 zł daje ok. 45 zł na godzinę,
  • 1-pokojowe mieszkanie sprząta się 3 godziny, co przy cenie 150 zł daje ok. 50 zł na godzinę.

Stawka za sprzątanie - jak ustalane są ceny za zlecenia

Po pierwsze, wielkość nieruchomości ma duży wpływ na to, ile wyniesie stawka za sprzątanie domu. Po drugie, częstotliwość sprzątania jest drugą rzeczą braną pod uwagę - jeśli ktoś potrzebuje sprzątać swój dom raz w tygodniu, w ogólnym ujęciu jest skłonny zapłacić więcej niż ktoś, kto potrzebuje usług tylko raz na miesiąc. Po trzecie, cenę za zlecenie ustala się na podstawie usług, które są wykonywane. Doświadczenie i kwalifikacje u przeszkolonego personelu są podobne, a więc zwykle nie jest to czynnik, który odgrywa dużą rolę w ustalaniu ceny za zlecenie. Na naszej stronie znajdziesz kalkulator, który pozwoli Ci wygodnie ustalić, jaka stawka za sprzątanie domu będzie obowiązywać - wystarczy zaznaczyć usługi, których potrzebujesz, aby otrzymać tę informację.

Dla osób zajmujących się sprzątaniem - stawka za sprzątanie domu

Jaka stawka za sprzątanie domu obowiązuje w naszej firmie? Jeśli jesteś osobą zajmującą się sprzątaniem, otrzymasz od nas około 25 zł za godzinę. Ogólne wyceny mogą różnić się w zależności od rodzaju, wielkości i stanu sprzątanego pomieszczenia, a także od innych czynników, takich jak to, czy dana osoba potrzebuje specjalnych usług sprzątania (np. po remoncie, pranie mebli, mycie okien). Możesz znaleźć u nas pracę, nawet jeśli nie posiadasz większego doświadczenia. Zapewniamy szkolenie, które jest bezpłatne, a po jego przejściu możesz podpisać z nami umowę jako przeszkolony personel. Decydujesz samodzielnie o tym, kiedy i gdzie będziesz pracować, a przy tym Twoja praca nie będzie przez nikogo oceniana ani nadzorowana.

Zamów sprzątanie domu
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy