Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga Brno
Słowacja
Bratysława
+48 732 106 566
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy
Słowacja

Kalkulator sprzatania - sposób na to, aby rachunek za sprzątanie Cię nie przeraził!

Kalkulator usług sprzątających poda Ci dokładną kwotę, jaką należy zapłacić za dane zlecenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie zaskoczy Cię już rachunek za sprzątanie.

Kalkulator sprzątania - zlecenia prywatne

Jeśli potrzebujesz wysprzątać swoje mieszkanie dokładnie i szybko, a nie masz na to czasu, jest na to rozwiązanie. Nasza firma sprzątająca oferuje usługi różnego rodzaju sprzątania mieszkań i domów dla osób prywatnych. Wygodny kalkulator sprzątania na stronie pozwoli szybko wycenić taką usługę, tak aby wiedzieć wcześniej jakie to są koszty. Taka wycena sprzątania pozwoli na oszacowanie tego, ile pieniędzy potrzebujemy na to, aby mieć mieszkanie lub dom wysprzątane na błysk.

Wystarczy wpisać liczbę pokoi, określić ilość łazienek oraz to, czy posiadamy aneks, czy kuchnię. Można do ceny dodać również dodatkowe usługi, takie jak mycie piekarnika, mycie okapu, prasowanie, sprzątanie garderoby czy sprzątanie balkonu. Kalkulator wyliczy precyzyjnie oczekiwaną kwotę za całość.

Kalkulator sprzątania - cennik dla firm

Właściciele firm mają obowiązek utrzymać miejsce pracy w czystości i zapewnić pracownikom dobre warunki do pracy. Biura wymagają regularnego odkurzania, wycierania kurzy, wymiany worków na śmieci, a nawet ozonowania. Duża ilość osób sprawia, że pomieszczenia biurowe szybko się brudzą, nie wspominając o łazienkach.

Intuicyjny kalkulator usług sprzątających na naszej stronie pozwoli precyzyjnie wycenić usługi sprzątania dla firm. Wycena sprzątania jest bardzo prosta, bo trzeba wejść w zakładkę dla firm i tam określić podobne parametry jak w przypadku osób prywatnych, czyli ilość pokoi i łazienek, ilość sprzątania w tygodniu i wszelkie dodatkowe usługi. Można także zamówić czyszczenie chemiczne mebli i dywanów, wybierając typ mebla z dostępnych na stronie. Na koniec wystarczy wybrać datę z kalendarza i gotowe, znamy koszty i termin, teraz pozostaje czekać na naszą ekipę sprzątającą.

Kalkulator usług sprzątających - mycie okien, prasowanie, pranie, dodatkowe czynności

Sprzątanie mieszkania czy domu dla osób prywatnych lub dla firm, to podstawowa usługa, jaką możemy zaoferować, jednak nasza firma sprzątająca wykonuje szereg innych czynności porządkowych, tak aby Klient mógł cieszyć się nie tylko idealnie czystym domem. Wyceń usługę na naszej stronie i zaufaj naszym ekspertom. Kalkulator usług sprzątających pozwoli na oszacowanie kosztów prasowania, prania i dodatkowych czynności. Zadbamy kompleksowo o wszystko, dlatego nie musisz się już martwić o nieuprane i niewyprasowane rzeczy. Masz kota? Bez problemu wyczyścimy jego kuwetę.

Potrzebujesz wyprać tapicerkę mebli? Sprawdź na stronie kalkulator sprzątania i wybierz odpowiedni mebel do prania. W abonamencie płacisz taniej za usługi, jeśli zamawiasz sprzątanie minimum raz w tygodniu. Możemy odebrać klucze przed sprzątaniem i odwieźć je po sprzątaniu. Wiemy, jak zapracowani są nasi Klienci, a nie każdy z nich lubi i ma czas sprzątać. Dlatego oferujemy tak szeroki zakres usług, aby nie pominąć niczego, co zamawiają Klienci. W ten sposób zyskuje się idealnie czyste mieszkanie i dodatkowe usługi według życzenia.

Sprawdź kalkulator sprzątania
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Latest blog posts
Cennik Usług Sprzątających w Warszawie - Kompleksowy Przewodnik

Cennik Usług Sprzątających w Warszawie - Kompleksowy Przewodnik️

W dzisiejszych czasach, kiedy życie staje się coraz bardziej zabiegane, wielu z nas szuka sposobów, aby zaoszczędzić czas i energię na codziennych obowiązkach, takich jak sprzątania mieszkań i domów. Z pomocą przychodzą profesjonalne firmy sprzątające, oferujące szeroki zakres usług, od podstawowego sprzątania po kompleksowe czyszczenie po remoncie. Kluczowym aspektem przy wyborze firmy jest jednak zrozumienie, jak kształtują się ceny i co wpływa na końcową wycenę usługi.

Ile kosztuje sprzątanie domu i mieszkania? Ceny i porady - Warszawa i inne miasta

Ile kosztuje sprzątanie domu i mieszkania? Ceny i porady - Warszawa i inne miasta️

Czystość w domu to nie tylko kwestia estetyki, ale również zdrowia i samopoczucia wszystkich domowników. W dzisiejszych zabieganych czasach nie każdy ma jednak czas lub energię, by samodzielnie zadbać o porządek, szczególnie w dużych przestrzeniach lub przy intensywnym trybie życia. W takich sytuacjach wiele osób decyduje się na skorzystanie z profesjonalnych usług sprzątających. Ile biorą za sprzątanie mieszkania lub domu?

Ile kosztuje pranie dywanu? - Zamów pranie chemiczne dywanu już dziś!

Ile kosztuje pranie dywanu? - Zamów pranie chemiczne dywanu już dziś!️

Zastanawiasz się, ile kosztuje pranie dywanu? Clean Whale oferuje pranie chemiczne dywanu już od 10 zł za metr!

Pranie dywanów Warszawa - Cennik

Pranie dywanów Warszawa - Cennik️

Zastanawiasz się, ile kosztuje pranie dywanów w Warszawie? Clean Whale oferuje pranie wykładzin i dywanów już od 10 zł za metr!