Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Kalkulator sprzatania - sposób na to, aby rachunek za sprzątanie Cię nie przeraził!

Kalkulator usług sprzątających poda Ci dokładną kwotę, jaką należy zapłacić za dane zlecenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie zaskoczy Cię już rachunek za sprzątanie.

Kalkulator sprzątania - zlecenia prywatne

Jeśli potrzebujesz wysprzątać swoje mieszkanie dokładnie i szybko, a nie masz na to czasu, jest na to rozwiązanie. Nasza firma sprzątająca oferuje usługi różnego rodzaju sprzątania mieszkań i domów dla osób prywatnych. Wygodny kalkulator sprzątania na stronie pozwoli szybko wycenić taką usługę, tak aby wiedzieć wcześniej jakie to są koszty. Taka wycena sprzątania pozwoli na oszacowanie tego, ile pieniędzy potrzebujemy na to, aby mieć mieszkanie lub dom wysprzątane na błysk.

Wystarczy wpisać liczbę pokoi, określić ilość łazienek oraz to, czy posiadamy aneks, czy kuchnię. Można do ceny dodać również dodatkowe usługi, takie jak mycie piekarnika, mycie okapu, prasowanie, sprzątanie garderoby czy sprzątanie balkonu. Kalkulator wyliczy precyzyjnie oczekiwaną kwotę za całość.

Kalkulator sprzątania - cennik dla firm

Właściciele firm mają obowiązek utrzymać miejsce pracy w czystości i zapewnić pracownikom dobre warunki do pracy. Biura wymagają regularnego odkurzania, wycierania kurzy, wymiany worków na śmieci, a nawet ozonowania. Duża ilość osób sprawia, że pomieszczenia biurowe szybko się brudzą, nie wspominając o łazienkach.

Intuicyjny kalkulator usług sprzątających na naszej stronie pozwoli precyzyjnie wycenić usługi sprzątania dla firm. Wycena sprzątania jest bardzo prosta, bo trzeba wejść w zakładkę dla firm i tam określić podobne parametry jak w przypadku osób prywatnych, czyli ilość pokoi i łazienek, ilość sprzątania w tygodniu i wszelkie dodatkowe usługi. Można także zamówić czyszczenie chemiczne mebli i dywanów, wybierając typ mebla z dostępnych na stronie. Na koniec wystarczy wybrać datę z kalendarza i gotowe, znamy koszty i termin, teraz pozostaje czekać na naszą ekipę sprzątającą.

Kalkulator usług sprzątających - mycie okien, prasowanie, pranie, dodatkowe czynności

Sprzątanie mieszkania czy domu dla osób prywatnych lub dla firm, to podstawowa usługa, jaką możemy zaoferować, jednak nasza firma sprzątająca wykonuje szereg innych czynności porządkowych, tak aby Klient mógł cieszyć się nie tylko idealnie czystym domem. Wyceń usługę na naszej stronie i zaufaj naszym ekspertom. Kalkulator usług sprzątających pozwoli na oszacowanie kosztów prasowania, prania i dodatkowych czynności. Zadbamy kompleksowo o wszystko, dlatego nie musisz się już martwić o nieuprane i niewyprasowane rzeczy. Masz kota? Bez problemu wyczyścimy jego kuwetę.

Potrzebujesz wyprać tapicerkę mebli? Sprawdź na stronie kalkulator sprzątania i wybierz odpowiedni mebel do prania. W abonamencie płacisz taniej za usługi, jeśli zamawiasz sprzątanie minimum raz w tygodniu. Możemy odebrać klucze przed sprzątaniem i odwieźć je po sprzątaniu. Wiemy, jak zapracowani są nasi Klienci, a nie każdy z nich lubi i ma czas sprzątać. Dlatego oferujemy tak szeroki zakres usług, aby nie pominąć niczego, co zamawiają Klienci. W ten sposób zyskuje się idealnie czyste mieszkanie i dodatkowe usługi według życzenia.

Sprawdź kalkulator sprzątania
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy