Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Niemcy
Berlin
Białoruś
Mińsk
Czechy
Praga Brno
Słowacja
Bratysława
+48 732 106 566
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Ukraina
Łotwa
Niemcy
Białoruś
Czechy
Słowacja

Mycie samochodu na mrozie - czy to możliwe?

Mycie samochodu na mrozie powinno być przeprowadzane przez profesjonalistów, którzy wiedzą w jaki sposób dbać o wygląd auta podczas niskich temperatur. Nawiąż współpracę z CleanWhale i ciesz się zadbanym autem również w zimie.

Mycie samochodu w zimie — jak się do tego zabrać?

Zimowy okres, mróz i śnieg to nie najlepsze warunki do dbania o czystość swojego samochodu. Wielu kierowców odpuszcza temat czyszczenia pojazdu podczas zimowych miesięcy, twierdząc, że tuż po umyciu auto znów się pobrudzi od brudnego śniegu i piachu. Nie zmienia to faktu, że mycie samochodu w zimie jest konieczne, choć nie powinno odbywać się z taką samą częstotliwością jak podczas lata. Zimą ulice pokrywają piasek i sól, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze, jednak dla karoserii naszego pojazdu oznacza zwiększone ryzyko zniszczenia i korozji. Poza tym sól jest niezwykle szkodliwa dla felg samochodu, co sprawia, że mycie samochodu w zimie powinno należeć do konieczności. Nagromadzenie się brudu sprawia, że z każdym tygodniem coraz trudniej usunąć stare zabrudzenia, które również mogą prowadzić do zarysowania lakieru. Można doprowadzić swój samochód do porządku samodzielnie lub zaoszczędzić swój czas i wynająć profesjonalny serwis sprzątający CleanWhale, który sprawnie i z zachowaniem szczególnej ostrożności wyczyści cały pojazd.

Mycie samochodu na mrozie — poradnik krok po kroku

Przeprowadzając mycie samochodu na mrozie, można skorzystać z najprostszego i najszybszego rozwiązania, jakim jest myjnia automatyczna. Zimowy okres nie sprzyja pracom na świeżym powietrzu, jednak warto pamiętać, że nie każda myjnia automatyczna jest bezpieczna. Należy uważać na uszkodzone szczotki w niesprawdzonych miejscach, gdyż są one poważnym zagrożeniem dla karoserii auta. W efekcie samochód może i będzie czysty, ale również pokryty nieestetycznymi rysami. Dodatkowo mycie samochodu w zimie, który pokryty jest warstwą piasku i soli na nieprofesjonalnej myjni może spotęgować problem rys i trwałych uszkodzeń lakieru. W czasie zimy warto zdecydować się na ręczne mycie. W końcu nawet w najzimniejszych miesiącach zdarzają się dodatnie temperatury i pogodne dni, które sprzyjają samochodowym porządkom. Do mycia pojazdu należy używać ciepłej wody, ale nie wrzącej. Zbyt zimna szybko zamarznie, powodując lodową warstwę. Warto również pamiętać o odpowiednich środkach czyszczących, które pozbędą się niechcianych zabrudzeń i odświeżą wygląd auta.

Mycie samochodu w zimie — wynajmij profesjonalistów od CleanWhale

Mycie samochodu na mrozie to bez wątpienia ogromne wyzwanie nie tylko dla fanów motoryzacji, ale także dla wszystkich kierowców. Powierzenie tego zadania profesjonalnemu serwisowi sprzątającemu to mądre rozwiązanie, które zagwarantuje Ci doskonale czysty samochód podczas zimowych miesięcy. Wykwalifikowany zespół sprzątający CleanWhale przeprowadza usługę mycie samochodu w zimie w kontrolowanych warunkach i w taki sposób, aby nie narazić warstwy lakierniczej na zniszczenia i zarysowania.

W CleanWhale oczekiwania i potrzeby naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były realizowane z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Dlatego też pracujemy wyłącznie na certyfikowanym i zaawansowanym sprzęcie oraz bezpiecznych środkach czyszczących. Postaw na CleanWhale i oddaj swój samochód w profesjonalne ręce.

Zamów mycie samochodu
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Latest blog posts
Cennik Usług Sprzątających w Warszawie - Kompleksowy Przewodnik

Cennik Usług Sprzątających w Warszawie - Kompleksowy Przewodnik️

W dzisiejszych czasach, kiedy życie staje się coraz bardziej zabiegane, wielu z nas szuka sposobów, aby zaoszczędzić czas i energię na codziennych obowiązkach, takich jak sprzątania mieszkań i domów. Z pomocą przychodzą profesjonalne firmy sprzątające, oferujące szeroki zakres usług, od podstawowego sprzątania po kompleksowe czyszczenie po remoncie. Kluczowym aspektem przy wyborze firmy jest jednak zrozumienie, jak kształtują się ceny i co wpływa na końcową wycenę usługi.

Ile kosztuje sprzątanie domu i mieszkania? Ceny i porady - Warszawa i inne miasta

Ile kosztuje sprzątanie domu i mieszkania? Ceny i porady - Warszawa i inne miasta️

Czystość w domu to nie tylko kwestia estetyki, ale również zdrowia i samopoczucia wszystkich domowników. W dzisiejszych zabieganych czasach nie każdy ma jednak czas lub energię, by samodzielnie zadbać o porządek, szczególnie w dużych przestrzeniach lub przy intensywnym trybie życia. W takich sytuacjach wiele osób decyduje się na skorzystanie z profesjonalnych usług sprzątających. Ile biorą za sprzątanie mieszkania lub domu?

Ile kosztuje pranie dywanu? - Zamów pranie chemiczne dywanu już dziś!

Ile kosztuje pranie dywanu? - Zamów pranie chemiczne dywanu już dziś!️

Zastanawiasz się, ile kosztuje pranie dywanu? Clean Whale oferuje pranie chemiczne dywanu już od 10 zł za metr!

Pranie dywanów Warszawa - Cennik

Pranie dywanów Warszawa - Cennik️

Zastanawiasz się, ile kosztuje pranie dywanów w Warszawie? Clean Whale oferuje pranie wykładzin i dywanów już od 10 zł za metr!