Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 566
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Korzystna oferta sprzątania w Warszawie i okolicach

Jeżeli szukasz osoby do pomocy w domu, zobacz co zawiera oferta sprzątania Clean Whale. Zrobimy porządek nie tylko w Twoim domy, ale mamy też ofertę sprzątania klatek schodowych i podwórek.

Oferta sprzątania Clean Whale: kompleksowa usługa do pomocy w domu

Szukasz profesjonalnej pomocy w utrzymaniu czystości swojego domu lub miejsca pracy? Oferta sprzątania Clean Whale jest skierowana do osób, ceniących sobie zarówno porządek wokół siebie, jak i swój cenny czas. Oferujemy kompleksowe usługi porządkowe, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego

Czasem natłok obowiązków domowych może być przytłaczający. Z pomocą przychodzi firma Clean Whale. Prawdopodobnie jesteś tutaj, bo wpisałeś w Google „szukam osoby do pomocy w domu” – trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasza oferta sprzątania mieszkania obejmuje szeroki zakres czynności, które mają na celu utrzymanie Twojego domu w nieskazitelnej czystości.

Nasi doświadczeni cleanerzy nie tylko wysprzątają Twoją przestrzeń i wyczyszczą najbardziej problematyczne miejsca, ale też pomogą Ci w innych czynnościach – rozwieszą pranie, zmienią pościel, wymienią kuwetę Twojego kota. Zajmujemy się wszystkim, począwszy od codziennego odkurzania, przez mycie podłóg i okien, aż po dogłębne czyszczenie łazienek i kuchni.

Już teraz zobacz naszą ofertę!

Oferta sprzątania klatek schodowych

Jesteś zarządcą nieruchomości lub wspólnoty mieszkaniowej i szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej, która zadba o czystość klatek schodowych? Ciężko Ci znaleźć kogoś, kto oferuje tę konkretną usługę?

Oferta Clean Whale obejmuje także usługi sprzątania klatek schodowych. Nasi pracownicy regularnie usuwają brud, kurz i wszelkie zanieczyszczenia, aby zapewnić czystość i schludność klatki schodowej.

Co zawiera nasza oferta?

Clean Whale oferuje nie tylko profesjonalne usługi porządkowe, ale także:

Dostosowuje się do Twoich indywidualnych potrzeb: jesteśmy elastyczni i dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta – szeroki wachlarz specjalistów współpracujących z naszą firmą pomaga nam dobrać odpowiednią osobę do Twojego zamówienia.

Fachową obsługę: nasi pracownicy są doświadczeni, profesjonalni i dokładają wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Wykorzystuje profesjonalny sprzęt i hipoalergiczne środki czystości: dysponujemy wysokiej jakości sprzętem firmy Karcher i środkami czystości, zapewniającymi skuteczne i bezpieczne czyszczenie wszelkich powierzchni Twojego mieszkania.

Konkurencyjne ceny: Clean Whale oferuje usługi w atrakcyjnych cenach, wyliczone na podstawie cen rynkowych.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w utrzymaniu czystości w domu, biurze lub innej przestrzeni, skorzystaj z usług Clean Whale. Dowiedziałeś się już, co zawiera oferta sprzątania, teraz sprawdź nasze ceny.

Kontaktując się z nami, możesz być pewien, że zapewnimy czystość Twojego mieszkania, a Ty zdobędziesz więcej czasu na relaks i swoich bliskich.

Zamówić sprzątanie w Warszawie i okolicach
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy