Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 566
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Pani sprzątająca - profesjonalizm w każdym zakątku

Pani sprzątająca gwarantującą doskonałą jakość usług. Eksperci w dbałości o domowe i biurowe przestrzenie. Sprawdź naszą ofertę!

Każda Pani sprzątająca bez wątpienia powinna być w odpowiedni sposób przeszkolona z zakresu sprzątania, jak również powinna doskonale wiedzieć, co ma robić, gdy decyduje się podjąć dane zlecenie. Oczywiście oprócz sprzątania bieżącego Pani sprzątająca w głównej mierze powinna także dokonywać czynności okresowych, a więc takich, których częstotliwość też zostaje zawarta w zakresie określonych prac.

Pani sprzątająca – zalety

Pani sprzątająca to taka osoba, która jest w stanie w znacznym stopniu ułatwić nam codzienne funkcjonowanie, a w szczególności wtedy, gdy jesteśmy bardzo zajętymi osobami. Do głównych zalet wynikających z korzystania z usług Pani sprzątającej można zaliczyć przede wszystkim:

  • skrupulatne wysprzątanie mieszkania lub domu, sposobność wyboru zakresu usług,
  • brak jakiejkolwiek konieczności kupowania różnorodnych środków czystości,
  • jak również znacząca ilość wolnego czasu.

Nic więc dziwnego, że Pani sprzątająca w dzisiejszych czasach jest coraz częściej poszukiwana.

Jakie usługi oferuje pani sprzątająca?

Pani sprzątająca oferuje zazwyczaj szeroki wachlarz swych usług. Do jednych z nich można zaliczyć w szczególności: ogólne czyszczenie powierzchni w naszym domu, prasowanie, pranie, bądź też pranie. Pani sprzątająca to taka osoba, która jest w stanie zająć się sprzątaniem każdego elementu naszego mieszkania, domu, czy też przestrzeni biurowej. Warto jednak decydować się na osoby, które posiadają w tym zakresie już pewne doświadczenie, ponieważ będziemy wtedy mieli większą pewność, że usługa wykonana przez taką osobę będzie wyłącznie na najwyższym poziomie. Dodatkowo warto zaznaczyć, że Pani sprzątająca jest w głównej mierze przydatna dla osób, które wykazują uczulenie na wszelkie środki chemiczne, a wobec tego nie są w stanie wykonywać niektórych prac. Dodatkowo warto zauważyć, iż wiele osób uważa, że wynajęcie takiej osoby będzie sporym wydatkiem. Natomiast, w większości przypadków taka opinia zostaje bardzo szybko zmieniona, a dzieje się to natychmiast po skrupulatnym sprawdzeniu faktycznych cenników.

Pani sprzątająca – ile kosztuje profesjonalne sprzątanie?

Każda Pani sprzątająca zapewne ma swój własny cennik odnośnie świadczonych usług. Natomiast należy zaznaczyć, że cenniki te w sposób rażący się od siebie nie różnią. W większości przypadków cenniki takie delikatnie się różnią, jeżeli jedna Pani sprzątająca oferuje swoje usługi w stolicy, a inna osoba poza tym okręgiem. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że całkowity koszt wysprzątania mieszkania będzie zależał od kilku czynników - od tego jaka jest wielkość sprzątanego obszaru, czy wymagane jest pranie i mycie okien, jak również to, czy w mieszkaniu przebywają na co dzień zwierzęta. Ten ostatni aspekt jest o tyle istotny, ponieważ przebywanie w danym mieszkaniu zwierząt domowych wymaga zastosowania dodatkowych metod i środków czyszczenia, jak również uwzględnienia ewentualnych alergii.

Generalnie można ująć, że w przypadku sprzątania większej ilości pomieszczeń (np. wszystkich pomieszczeń znajdujących się w domu) stawka za godzinę usługi może wahać się między 20, a 25 złotych za godzinę. Natomiast w przypadku usługi polegającej na skrupulatnym wysprzątaniu jednego pomieszczenia w domu (np. całego salonu wraz z umyciem okien) cena może wahać się pomiędzy 80, a 100 złotych.

Pani sprzątająca jako codzienna pomoc domowa

Pani sprzątająca, jako pomoc codzienna bez wątpienia jest znaczącym ułatwieniem w dzisiejszych czasach - szczególnie, jeżeli jesteśmy osobami bardzo zapracowanymi i nie mamy możliwości systematycznego sprzątania w sposób samodzielny. Trzeba jednak pamiętać, że Pani sprzątająca powinna być osobą rzetelną, jak również niezwykle dokładną, bowiem w końcu za daną usługę płacimy. I nikt tego za nas nie robi za darmo.

Zamówić sprzątanie
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy