Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Profesjonalne pranie wykładzin w hotelach

Specjalizujemy się w praniu wykładzin w hotelach. Gwarantujemy doskonałe efekty i szybką realizację. Zadbaj o komfort Twoich gości!

Pranie wykładzin w hotelach — jakie są dobre rozwiązania?

Pranie wykładzin w hotelach to usługa bardzo często stosowana przez profesjonalne firmy sprzątające, które za pomocą renomowanego sprzętu są w stanie szybko, a jednocześnie precyzyjnie wyczyścić trudne powierzchnie, w tym dywany, a także wykładziny, dzięki czemu klient jest w stanie cieszyć się dobrą jakością wykładziny, czystą, bez plam oraz brudu przez długi czas. Jednak pranie wykładzin w hotelach nie należy do najprostszych zadań, dlatego, decydując się na tego typu usługę, warto wybrać renomowaną firmę, która zapewni najwyższy standard.

Pranie wykładzin w hotelach – na sucho czy na mokro?

To, czy wykonujemy pranie wykładzin w hotelach na mokro lub na sucho jest dostosowywane w zależności od rodzaju materiału, z którego wykładzina została wykonana. Jeżeli mamy do czynienia z wykładziną dywanową to warto prać ją na mokro. Należy mieć na uwadze, że za pomocą użycia minimalnej ilości wody, a także specjalnych preparatów w odpowiednich warunkach i specjalnego sprzętu nie zaszkodzimy wykładzinie.

Warto mieć na uwadze, że poza specjalistycznymi środkami chemicznymi, które są używane przez profesjonalne firmy zajmujące się czyszczeniem tego typu powierzchni, pranie wykładzin w hotelach można wykonać za pomocą specjalnej mieszaniny przygotowanej w domu. Do jej użycia należy wykorzystać wodę, sodę, a także płyn do mycia naczyń oraz odrobinę octu. To preparat, który wpłynie na odświeżenie wykładziny, usunięcie z niej zanieczyszczeń, niedoskonałości, a także wszelkich bakterii i zarazków. Jeżeli chodzi o czyszczenie wykładziny na sucho, to pozbywamy się w tym procesie piasku, ziemi, a także kurzu oraz wszelkich suchych zanieczyszczeń, które znajdują się na wykładzinie.

Ile kosztuje pranie wykładzin w hotelach?

W przeważającej większości profesjonalne firmy sprzątające wykonują pranie wykładzin w hotelach. To miejsca, które kładą nacisk na zachowanie wysokiego poziomu czystości w każdym zakątku. Warto mieć na uwadze, że cena tego typu usługi może być różna w zależności od miejsca, lokalizacji, w której znajduje się hotel, jednak przeciętne pranie wykładzin w hotelach na dużych przestrzeniach to koszt od 7 do 12 zł za metr kwadratowy.

Dotyczy to przestrzeni hotelowych, a także obiektów biurowych czy punktów rekreacyjnych. Inny cennik dotyczy klientów indywidualnych.

Jak długo trwa pranie wykładzin w hotelach?

To, ile czasu zajmie pranie wykładzin w hotelach jest uzależnione od powierzchni samej wykładziny. Na przykład pranie wykładzin w hotelach na powierzchni około 150 m to czas od dwóch do trzech godzin. Odpowiednio wyczyszczona wykładzina przywraca atrakcyjny wygląd, a jednocześnie zostają z niej usunięte wszystkie niebezpieczne związki, a także alergeny i bakterie. Wykładzina hotelowa powinna być czyszczona przynajmniej raz w roku. Jednak jeżeli zaistnieje potrzeba to także częściej.

Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy