Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
+48 732 106 566
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Godziny pracy Call center: poniedziałek - sobota, 8:00 - 18:00. Po godzinie 18:00 możesz napisać do nas przez komunikator
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Sprzątaczka Warszawa - czego można się spodziewać, po zatrudnieniu osoby do sprzątania

Jeżeli interesuje Cię współpraca z rzetelną osobą, to nasza sprzątaczka Warszawa będzie odpowiednia, by Ci pomóc. Postaw na zaufane i doświadczone osoby, które zajmą się Twoim domem.

Szukam sprzątaczki Warszawa - ceny i wolne terminy

W idealnie czystym domu lub mieszkaniu znacznie przyjemniej się mieszka. C, jednak gdy nie masz, kiedy sprzątać? Nie lubisz cotygodniowych porządków, a może mnóstwo rzeczy do prania i prasowania? Na szczęście sprzątaczka Warszawa pomoże Ci pozbyć się tego problemu. Nasza firma sprzątająca gwarantuje szybko dostępne terminy i atrakcyjne ceny. Jest możliwość zamówienia sprzątania nawet 2 godziny od zamówienia. Sprzątaczka Warszawa Mokotów zadba o Twoje mieszkanie lub dom, tak jak trzeba.

Ile mniej więcej kosztuje taka usługa? Sprzątanie mieszkania 2-pokojowego, w tym kuchni i łazienki, to koszt około 180 złotych. Z kolei 4-pokojowy dom to cena około 290 złotych, a za kawalerkę z aneksem kuchennym zapłacisz koło 140 złotych. Wszelkie dodatkowe usługi są osobno płatne i przykładowo za mycie naczyń zapłacisz 25 złotych, za mycie jednego okna 25 złotych, a prasowanie to koszt 45 złotych za godzinę.

Sprzątaczka Warszawa - jaki jest zakres obowiązków

Pani sprzątaczka, którą do Ciebie przyślemy, może wykonać podstawowe prace, jak sprzątanie pokoi, kuchni lub aneksu i łazienki. Jeśli zdecydujesz się na abonament, cena będzie jeszcze niższa niż jednorazowe sprzątanie. Przykładowo mycie kuchni to następujące czynności: mycie kuchenki, zlewu i blatu, przecieranie powierzchni, płytek, frontów i mebli, mycie podłogi, ustawianie krzeseł, mycie naczyń w zlewie. Chcesz sprawdzić jak radzi sobie sprzątaczka Warszawa? Wejdź na naszą stronę i zaznacz czy posiadasz dom, czy mieszkanie, kuchnię czy aneks kuchenny, ilość pokoi i łazienek. Następnie, jeśli potrzebujesz, dodaj usługi dodatkowe, przy każdej widnieje cena. Wszystko jest dokładnie rozpisane, dlatego wyceny można dokonać samodzielnie. Cena jest zależna od ilości pokojów, a nie od wielkości mieszkania. Nasze osoby sprzątające mają wszystkie środki czystości i potrzebny sprzęt. Ty jedynie udostępniasz mieszkanie. A jeśli o tym mowa, to dla zabieganych, jest możliwość odebrania kluczy przed sprzątaniem i dostawa po sprzątaniu.

Sprzątaczka Warszawa Mokotów - koszt dojazdów

Z naszym serwisem sprzątającym nie musisz się martwić o dodatkowe koszty. Jasna wycena i samodzielna kalkulacja na stronie, a także dostępność terminów, plasują nas wysoko w branży. Jeśli sprawdzasz pod hasłem „szukam sprzątaczki Warszawa” lub „szukam pani do sprzątania domu”, to dobrze trafiłeś. Jako doświadczona firma sprzątająca, z sukcesem działamy w większych miastach i nie liczymy dodatkowej opłaty za dojazd. Cena, jaką wykalkulujesz na stronie, jest finalną ceną, bez ukrytych kosztów i niespodzianek. W przeciwieństwie do wielu firm działających w tej branży jesteśmy transparentni i od początku do końca, Klient wie, co u nas zamawia. Poza tym kompleksowe usługi i bogaty wachlarz usług dodatkowych sprawią, że zamówisz u nas wszystko, co związane ze sprzątaniem. Nawet pranie i prasowanie jest dostępne jako usługa dodatkowa. Z nami możesz cieszyć się czystym mieszkaniem tak szybko, jak tylko chcesz.

Zamów sprzątanie w Warszawie
Oceń ten artykuł
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Rate 1
Ostatnie wpisy