Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Pranie kanap Warszawa Wola - wybierz profesjonalne usługi

Zabrudzenia kanapy zdarzają się często, wystarczy wylać napój czy ubrudzić jedzeniem i już powstaje widoczna plama. O ile zabrudzenia powstają bardzo szybko, o tyle zdecydowanie trudniej je usunąć, oczywiście w tym przypadku należy dobrać środek czyszczący do powierzchni, ale i samego zabrudzenia. Warto dowiedzieć się więcej na temat sposobów usuwania zanieczyszczeń z kanapy.

Domowe sposoby na usuwanie plam z kanapy

Jest wiele naturalnych sposobów, które można zastosować do czyszczenia plam z kanapy. Poza mieszanką sody, soku z cytryny i wody można też zdecydować się na zastosowanie gorącej wody z większą ilością soli oraz mydła. Skuteczne wydaje się też czyszczenie plam sodą oczyszczoną, którą bezpośrednio nakłada się na zabrudzenie, a następnie zalewa ciepłą wodą. Jednak w przypadku prania kanapy czy usuwania zanieczyszczeń przy użyciu domowych sposobów trzeba pamiętać o tym, aby nie uszkodzić struktury materiału. W przypadku tapicerki skórzanej sok z cytryny bywa bardzo szkodliwy. Również pranie białej tapicerki przy użyciu roztworu sody i soku z cytryny może powodować zżółknięcia. Pranie tapicerki także bywa problematyczne, bo jeżeli w miarę szybko jej nie wysuszycie, to może pojawić się pleśń. Jeżeli więc nie dysponujecie odpowiednim sprzętem oraz środkami, to rekomendujemy usługę pranie kanap Warszawa Wola.

Jak wyprać tapicerkę kanapy?

Pranie tapicerki kanapy wymaga zastosowania środków dobranych pod kątem samego tworzywa. W przypadku kanapy skórzanej należy zastosować środki czyszczące dedykowane tylko i wyłącznie do tego materiału. Z domowych środków można użyć jedynie letniej wody z dodatkiem płynu do mycia naczyń. Nie można też używać gąbki czy ściereczki o szorstkiej strukturze, gdyż łatwo uszkodzić delikatną powierzchnię materiału. W przypadku tkaniny tapicerskiej wykonanej z tworzyw sztucznych może wystarczyć użycie mokrej ściereczki albo roztworu wody z amoniakiem. Jednak wypranie tapicerki kanapy z trudnych, uporczywych, czy starych plam nie jest proste i wymaga profesjonalnych środków i sprzętów piorących. Warto zdecydować się na usługę prania kanap w Warszawie oferowaną przez CleanWhale.

Co zyskujecie decydując się na usługę prania tapicerki kanapy w CleanWhale?

Jeżeli chcecie zaoszczędzić czas bądź nie macie odpowiedniego sprzętu czy wiedzy na temat środków czystości do prania tapicerek, to lepiej zdecydujcie się na usługę CleanWhale. Dzięki temu zapobiegniecie uszkodzeniu tapicerki kanapy przez zastosowanie niewłaściwych środków i zyskacie nieskazitelnie czysty mebel, który znów będzie prezentował się niczym z salonu meblowego. Firma CleanWhale zatrudnia najlepszych pracowników, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i z największym zaangażowaniem.

Nasze usługi
Pranie kanap Warszawa Wola  - wybierz profesjonalne usługi