Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Kiedy cena może się zmienić?

Nasze ceny są stałe. Wyliczamy je na podstawie naboru usług i tego, ile czasu trzeba na nie poświęcić. W rzeczywistości mamy stałe ceny określonych usług, zestawów usług i czasu pracy wykonawców. Na przykład mycie piekarnika zawsze kosztuje 45 zł – nawet jeśli na jego umycie potrzebne jest półtorej godziny. Cena sprzątania kawalerki wyliczana jest w oparciu o 3 godziny pracy. Jeżeli wyjdzie jednak 6 godzin, możemy poprosić o dodatkową opłatę 1-2 godzin – jednak zawczasu Cię uprzedzimy i omówimy to z Tobą.

Przy składaniu zamówienia przez stronę internetową z prawej strony wyświetla się szacowany czas sprzątania, przez telefon informują o tym nasi menadżerowie. Jeżeli przyda nam się dodatkowe 40 minut, cena sprzątania się nie zmieni. Jeśli więcej – otwarcie i od razu poinformujemy o tym, że cena się zmeni. Odbywa się to na samym początku realizacji zamówienia. Dodatkowy czas kosztuje 50 zł/h. Jeżeli opóźnienia w sprzątaniu odbywają się z naszej winy, nie dopłacacie do tego.

W 99% wypadków cena sprzątania się nie zmienia.

Inne często zadawane pytania

Jak to działa? Jak ściągane są pieniądze z karty?

Po zakończeniu zamówienia, ostateczna opłata za sprzątanie zostanie pobrana z karty, pod warunkiem braku reklamacji dotyczących jakości usługi. Przy składaniu zamówienia tylko zablokujemy kwotę zamówienia. Jeśli zdecydujesz się anulować zamówienie, kwota zostanie natychmiast odblokowana. 

Jak to działa? Czy będzie umowa?
Regulamin naszych usług jest publiczny i dostępny pod tym linkiem.
Jak to działa? Czy dostanę rachunek?

Jeżeli opłacasz zamówienie gotówką, nie wystawiamy rachunku. Jest to zgodne z regulacjami prawnymi, dotyczącymi dojazdowych usług sprzątania pomieszczeń. Nasi wykonawcy zostawią check-listę z sumą, datą i danymi sprzątania, zawsze dostaniesz również SMS/maila z potwierdzeniem.

Jeżeli płacisz za sprzątanie kartą, dostaniesz rachunek elektroniczny.

Jak to działa? Sposoby opłaty

Możesz opłacić sprzątanie gotówką lub kartą. Listę swoich zamówień i opłat znajdziesz na swoim koncie osobistym.

Możesz opłacać sprzątanie jako osoba prawna. Przygotujemy wszelkie niezbędne dokumenty i wystawimy fakturę.

Bez robotów i automatycznych odpowiedzi - zadaj pytanie i otrzymaj szybką odpowiedź od człowieka