Close
Wybierz język
Warszawa Warszawa
Czechy
Praga Brno
Ukraina
Kijów
Łotwa
Ryga
Białoruś
Mińsk
Słowacja
Bratysława
Stany Zjednoczone
Nowy Jork
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Sprzątanie w prezencie Sprzątanie w prezencie
Czechy
Ukraina
Łotwa
Białoruś
Słowacja
Stany Zjednoczone

Ślusarz Bielany

Ślusarz Bielany — poznaj pełną ofertę naszych fachowców

Ślusarz to niedoceniony zawód, który głównie kojarzy nam się z otwieraniem zatrzaśniętych drzwi i wymianą zamków w drzwiach. Jednak istnieje cała masa zadań i czynności, jakimi zajmuje się ślusarz. Głównym celem tego zawodu jest budowa drobnych i prostych konstrukcji, konserwacja, a także naprawa różnych mechanizmów i wyrobów z metalu. W zależności od rodzaju pracy fachowcy specjalizują się w konkretnych kierunkach, do których najczęściej wyróżnia się budowę konstrukcji stalowych, jak np. bram, ogrodzeń oraz krat, a także konserwację i serwis urządzeń takich jak zamki, zasuwy, zawiasy, drobne elementy instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych, gazowych oraz wentylacyjnych. Oprócz tego w zakresie pracy ślusarza jest naprawa sprzętów domowych (maszyn do szycia, wentylatorów, pralek, odkurzaczy), a nawet serwisowanie nieskomplikowanych mechanizmów znajdujących się w nadwoziu samochodu — zamków, blokad zawiasów, podnośników szyb, a także regulacji fotelów.

Co robi ślusarz artystyczny? Poznaj obowiązki nietypowego rodzaju pracy

W zależności od konkretnej specjalizacji ślusarz ma różne zadania do wykonania, przy których wykorzystuje wszelkie technologie i metody pracy. Dotyczy to również ślusarstwa artystycznego, które na pierwszy rzut oka wydaje się niespotykane. Ślusarz artystyczny ma za zadanie naprawiać oraz odtwarzać metalowe wyroby artystyczne. Do takich przedmiotów należą m.in. świeczniki, żyrandole, a także wszelkiego rodzaju okucia. Fachowiec zajmujący się ślusarstwem artystycznym nie tylko musi mieć wysokie umiejętności ślusarskie, ale również posiadać wyrobiony smak artystyczny. Ślusarz podczas pracy stosuje różne technologie. Oprócz cięcia i kształtowania metalowych prętów oraz elementów fachowiec musi łączyć je przy pomocy metody nitowania, a także spawania elektrycznego lub gazowego — w zależności od konkretnego projektu.

Ślusarz Bielany — ile kosztuje ślusarz i jego najpopularniejsze usługi

Kwestia ile kosztuje ślusarz Bielany, nie jest jednoznaczna. Na cenę usług wpływa mnóstwo różnych czynników, m.in. pora w ciągu doby — nocne usługi są droższe niż te, wykonywane w ciągu dnia, konieczność ryglowania wnętrza, dorabianie kluczy, a także klasa drzwi wejściowych, lub klasa samochodu (w przypadku gdy konieczne jest awaryjne otwarcie auta). Awaryjne otwieranie zamków to jedna z najczęstszych serwisów wykonywanych przez naszych fachowców. W końcu każdy z nas, zamiast wybijać szybę w oknie lub uszkadzać mechanizmy zamków, woli skorzystać z usług wykwalifikowanego specjalisty w tej dziedzinie. Profesjonalny ślusarz z naszego zespołu dojedzie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, a także szybko i sprawnie rozwiąże każdy Twój problem. Każda nasza usługa jest przeprowadzana z zachowaniem szczególnej ostrożności i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły w taki sposób, aby nie naruszyć konstrukcji drzwi, ani nie zniszczyć żadnej powierzchni. Skontaktuj się z nami już dziś i postaw na sprawdzony i pewny serwis.